Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2XBOXGCN
Okładka Terminator 3: The Redemption (XBOX)

Terminator 3: The Redemption

Terminator 3: The Redemption to strzelanina ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Korzystając z dziesiątek pojazdów i setek broni eksterminujemy masy wrogów atakujących nas ze wszystkich stron.

Akcji | FPP | filmy

„Terminator 3: The Redemption” jest strzelaniną ukazaną z perspektywy trzeciej osoby (TPP), w której przyjdzie nam zasiąść za sterami wielu futurystycznych maszyn wojennych. Produkcją zajmuje się wewnętrzny oddział firmy Atari (wcześniej Infogrames) - Paradigm Entertainment, który stworzył m.in. bardzo dobrą skradankę „Mission Impossible: Operation Surma”.

Fabuła „Terminator 3: The Redemption” została oparta o strzępki informacji na temat świata przyszłości, które znamy z filmów o Terminatorze. W grze przejmujemy kontrolę nad najbardziej znaną i najciekawszą postacią tego świata, czyli nad samym Terminatorem, a głosu oraz facjaty użyczył Arnold Schwarzenegger. Naszym zadaniem będzie zniszczenie wszystkiego, co rusza się w zasięgu wzroku. W tym celu autorzy przygotowali kilka świetnych pojazdów na uzbrojonym po zderzaki pick-up’ie poczynając, a kończąc na ogromnym czołgu z działami rozmieszczonymi po całym kadłubie. W pewnych momentach powrócimy na krótko do współczesności, w której naszym zadaniem będzie umykanie przed T-X, co oczywiście zostało zaczerpnięte bezpośrednio z filmu. Nie ominą nas również takie fragmenty gry, podczas których przyjdzie nam ostrzeliwać wrogów z lecącego „po szynach” helikoptera.

Warto zaznaczyć, że przy produkcji „Terminator 3: The Redemption” maczali palce ludzie z C-2 Pictures, czyli producenci ostatniego filmu o Terminatorze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena gry 8 / 10 na podstawie 123 ocen czytelników.

Klasyfikacja PEGI Terminator 3: The Redemption

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
Warner Bros potwierdza przyszłoroczną premierę gry z Terminatorem
Warner Bros potwierdza przyszłoroczną premierę gry z Terminatorem

wiadomość20 listopada 2008

Minął ponad rok od czasu, kiedy informowaliśmy o nowej produkcji z uniwersum Terminatora, która miałaby towarzyszyć przyszłorocznej premierze nowego filmu. Przez ten czas, jak można przypuszczać, wokół projektu niewiele się działo, bowiem nie byliśmy świadkami żadnych przecieków ani informacji podtrzymujących zainteresowanie graczy.

XBOX
PS2
GCN