Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGCNPS2XBOX
Okładka Terminator 3: The Redemption (GCN)
OkładkaTerminator 3: The Redemption (GCN)

Terminator 3: The Redemption

Terminator 3: The Redemption to strzelanina ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Korzystając z dziesiątek pojazdów i setek broni eksterminujemy masy wrogów atakujących nas ze wszystkich stron.

Akcji | FPP | filmy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Terminator 3: The Redemption Premiera

1wrz2004

XBOX GCN

21wrz2004

PS2

„Terminator 3: The Redemption” jest strzelaniną ukazaną z perspektywy trzeciej osoby (TPP), w której przyjdzie nam zasiąść za sterami wielu futurystycznych maszyn wojennych. Produkcją zajmuje się wewnętrzny oddział firmy Atari (wcześniej Infogrames) - Paradigm Entertainment, który stworzył m.in. bardzo dobrą skradankę „Mission Impossible: Operation Surma”.

Fabuła „Terminator 3: The Redemption” została oparta o strzępki informacji na temat świata przyszłości, które znamy z filmów o Terminatorze. W grze przejmujemy kontrolę nad najbardziej znaną i najciekawszą postacią tego świata, czyli nad samym Terminatorem, a głosu oraz facjaty użyczył Arnold Schwarzenegger. Naszym zadaniem będzie zniszczenie wszystkiego, co rusza się w zasięgu wzroku. W tym celu autorzy przygotowali kilka świetnych pojazdów na uzbrojonym po zderzaki pick-up’ie poczynając, a kończąc na ogromnym czołgu z działami rozmieszczonymi po całym kadłubie. W pewnych momentach powrócimy na krótko do współczesności, w której naszym zadaniem będzie umykanie przed T-X, co oczywiście zostało zaczerpnięte bezpośrednio z filmu. Nie ominą nas również takie fragmenty gry, podczas których przyjdzie nam ostrzeliwać wrogów z lecącego „po szynach” helikoptera.

Warto zaznaczyć, że przy produkcji „Terminator 3: The Redemption” maczali palce ludzie z C-2 Pictures, czyli producenci ostatniego filmu o Terminatorze.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 4,4 / 10 na podstawie 136 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Terminator 3: The Redemption

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
XBOX
PS2
GCN