Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Aliens: Infestation (NDS)
OkładkaAliens: Infestation (NDS)

Aliens: Infestation NDS

Dwuwymiarowa strzelanka, w której walczymy z hordami przerażających Obcych, znanych z filmów, komiksów oraz gier. Produkcja przygotowana przez studio Wayforward Technologies rozgrywa się w dobrze znanych lokacjami i oferuje typowy zestaw broni.

Akcji | science fiction | filmy | 2D | Alien (marka) | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aliens: Infestation Premiera NDS

30września2011

producent: WayForward Technologies / Gearbox Software wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Aliens: Infestation jest kolejną dwuwymiarową strzelanką wyprodukowana przez niezawodny zespół Wayforward Technologies, który na swoim koncie ma takie tytuły jak chociażby Contra 4.

Akcja Aliens: Infestation jest osadzona w uniwersum znanym z serii filmów Obcy. Podczas przygody mamy okazję odwiedzić wiele miejsc doskonale znanych z filmowej sagi. Wśród nich są: szturmowo-transportowy statek USS Sulaco, Derelict ship (Opuszczony statek) oraz LV-426.

W czasie gry kierujemy jednym z dziewiętnastu komandosów, a naszym nadrzędnym celem jest wyeliminowanie wszystkich Xenomorphów. W arsenale bohaterów znajdują się strzelby, pistolety, miotacze ognia i ładunki wybuchowe, które pomogą w eksterminacji wrogów. W miarę postępów otrzymujemy możliwość ulepszania posiadanego sprzętu.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Aliens: Infestation

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.