Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3XONEPS4X360
Okładka Alien: Isolation - Trauma (PC)

Alien: Isolation - Trauma

Drugie DLC do pierwszoosobowego survival horroru Obcy: Izolacja, a zarazem kolejne rozszerzenie dostępne w ramach przepustki sezonowej. Dodatek oferuje trzy misje fabularne możliwe do rozegrania w Trybie Ocalałego.

To jest dodatek do gry Obcy: Izolacja.

Akcji | FPP | science fiction | survival horror | skradanki | filmy | Alien (marka)

Okładka Alien: Isolation - Trauma (PC)

producent: Creative Assembly

wydawca: SEGA

wydawca PL: Cenega S.A.

data premiery gry:

1gru2014

PC X360 PS3 XONE PS4

Trauma stanowi drugi popremierowy dodatek DLC do gry Obcy: Izolacja (ang. Alien: Isolation) – survival horroru z widokiem FPP, osadzonego w uniwersum science fiction znanym z filmowej serii Obcy. Jest to kolejne rozszerzenie dostępne w ramach przepustki sezonowej.

W skład Traumy wchodzą trzy misje fabularne z wyzwaniami, możliwe do rozegrania w ramach Trybu Ocalałego (ang. Survivor Mode). Odwiedzamy w nich niedostępne wcześniej lokacje na pokładzie Stacji Sewastopol i kierujemy nową bohaterką. Jest nią Dr Lingard, oficer medyczna stacji, która czuje się winna sprowadzenia Obcego na pokład i całego chaosu, jaki wywołała bestia. Kobieta postanawia zmazać swoje domniemane przewiny, niszcząc wszelkie dane i wyniki badań dotyczące ksenomorfa na Sewastopolu, by nie wpadły w niepowołane ręce. Protagonistka zamierza też pomóc ocalałym ludziom na pokładzie, jak tylko zdoła. Podczas tych działań musi, rzecz jasna, uważać na grasującego Obcego i wrogie androidy.

W Trybie Ocalałego równie ważny, co fabuła, jest nasz wynik punktowy – sumowany po przejściu etapu na podstawie ilości poświęconego czasu, „jakości” naszych poczynań oraz liczby pobocznych wyzwań, którym udało nam się podołać – zatem Trauma stanowi kolejną okazję, by zmierzyć się z innymi graczami w ramach ogólnoświatowego internetowego rankingu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Alien: Isolation - Trauma

Klasyfikacja PEGI Alien: Isolation - Trauma

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Alien: Isolation - Trauma

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Quad 3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660 lub lepsza), 35 GB HDD, Windows 7, łącze internetowe

PC
X360
PS3
XONE
PS4