Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Re-Volt - seria gier

Re-Volt3
Re-Volt3

Wyścigi 16 listopada 2016

Trzecia odsłona cyklu zręcznościowych gier wyścigowych, zapoczątkowanego jeszcze w roku 1999 na komputerach PC. W przygotowanym przez WeGo Interactive Re-Volt3 ponownie bierzemy udział w zwariowanych wyścigach zdalnie sterowanych modeli samochodów, rywalizujących ze sobą w różnych środowiskach: od profesjonalnych torów wyścigowych, poprzez trasy off-roadowe, aż po zaśmiecone podwórka. W grze zastosowano typowy dla serii, zręcznościowy model jazdy, w którym kluczem do sukcesu jest nie tylko szybka jazda, ale także użycie rozmaitych power-upów, takich jak dopalacze, lodowe pociski czy impulsy elektromagnetyczne. W garażu dostępnych pojazdów znalazły się zarówno wirtualne odpowiedniki samochodów sportowych, jak i monster trucki czy pojazdy typu buggy. Wszystkie one podatne są na tuning optyczny oraz mechaniczny, a odpicowanymi przez siebie modelami możemy dzielić się ze społecznością graczy. Całość pozwala zarówno na zabawę solo, jak i rywalizację w sieciowym trybie multiplayer.

ANDiOS

Re-Volt 2
Re-Volt 2

Wyścigi 24 lipca 2014

Przygotowana z myślą o użytkownikach mobilnych, kontynuacja zwariowanej gry wyścigowej z 1999 roku, stanowiąca ulepszoną i podrasowaną wersję oryginału, który trafił na urządzenia przenośne w 2012 roku. W grze przejmujemy kontrolę nad zdalnie sterowanymi modelami samochodów, uczestnicząc w szalonych wyścigowych zmaganiach, toczących się w wielu oryginalnych lokacjach.

ANDiOS

Re-Volt
Re-Volt

Wyścigi 31 lipca 1999

Re-Volt jest jedną z najbardziej zwariowanych gier wyścigowych w dorobku firmy Acclaim. Gracze przejmują kontrolę nad zdalnie sterowanymi samochodzikami i stają na starcie emocjonujących wyścigów rozgrywanych na dziwacznych torach urządzonych m.in. w sklepie z zabawkami, ogrodzie botanicznym i muzeum. W miarę postępów w rozgrywce odblokowywane są kolejne modele aut o zróżnicowanych parametrach technicznych.

PCANDiOSPS1