Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDiOS
Okładka Re-Volt3 (AND)
OkładkaRe-Volt3 (AND)

Re-Volt3

Re-Volt3: Resurrection

Trzecia odsłona cyklu zręcznościowych gier wyścigowych, zapoczątkowanego jeszcze w roku 1999 na komputerach PC.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Re-Volt3 Premiera

16lis2016

AND

18lis2016

iOS

Re-Volt3 jest kolejną odsłoną cyklu gier wyścigowych, tworzonych z myślą o urządzeniach mobilnych. Za opracowanie produkcji odpowiada niezależne studio WeGo Interactive, mające w swoim portfolio dwie poprzednie części serii. Tytuł został wydany na platformę AND i iOS.

Mechanika

W Re-Volt3 gracze biorą udział w zwariowanych wyścigach zdalnie sterowanych modeli samochodów. Szeroki wachlarz ponad pięćdziesięciu aut obejmuje zarówno wirtualne odpowiedniki samochodów sportowych i egzotycznych maszyn wyścigowych, jak i buggie oraz monster trucki. Poszczególne pojazdy są podatne na modyfikacje – w grze znalazło się miejsce na tuning optyczny, pozwalający dostosować wizualia wozu do własnych preferencji oraz na tuning mechaniczny – zakup i instalacja odpowiednich podzespołów znacznie zwiększa szanse na zwycięstwo bez konieczności zaopatrywania się w nowe cztery kółka. Ponadto zaprojektowanymi przez siebie modelami można dzielić się z całą skupioną wokół gry społecznością.

Naszym głównym celem jest przekroczenie linii mety na pierwszym miejscu, co możemy osiągnąć nie tylko w zgodzie z zasadami fair-play, lecz także w nie do końca uczciwy sposób – w trakcie zmagań zdobywamy bowiem rozmaite power-upy, dzięki którym otrzymujemy dostęp do spowalniających rywali, lodowych pocisków, unieruchamiających ich pojazdy impulsów elektromagnetycznych, czy choćby dającego chwilowy wzrost przyspieszenia dopalacza. Walka o miejsce na podium toczy się w zróżnicowanych środowiskach – od profesjonalnych torów wyścigowych, przez off-roadowe trasy ulokowane w plenerach, aż po zaśmiecone podwórka. Całości dopełnia przystępny, zręcznościowy model jazdy.

Tryby gry

Filarem Re-Volt3 na platformie AND i iOS jest tryb multiplayer, pozwalający na ściganie się przez Internet z zawodnikami z całego świata. Oprócz tegoo tym za niedługo w grze zaimplementowano wariant rozgrywki opracowany z myślą o pojedynczym graczu, w którym na przejechanie czeka ponad sto wyścigów – w tym przypadku kontrolę nad oponentami przejmuje sztuczna inteligencja.

Kwestie techniczne

Re-Volt3 rozgrywa się w trójwymiarowym środowisku – akcja prezentowana jest zza samochodu, a sama oprawa graficzna prezentuje przeciętny poziom wykonania. Produkcja dystrybuowana jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Re-Volt3: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS