Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Włatcy Móch - seria gier

Włatcy Móch: Śnieżna Rozwałka
Włatcy Móch: Śnieżna Rozwałka

Zręcznościowe 1 lutego 2010

Włatcy Móch: Śnieżna rozwałka to zręcznościowa strzelanina z elementami platformówki 2D, luźno nawiązująca do fabuły kultowego serialu animowanego. Gracze kierują poczynaniami Konieczki, Maślany, Anusiaka lub Czesia stając do walki o miano podwórkowego „Miszcza Śniegowej Rozwałki”. Tytuł wyprodukowany został przez rzeszowskie studio Red Dot Games.

PC

Włatcy Móch: Battle Arena
Włatcy Móch: Battle Arena

Strategiczne 17 listopada 2009

Włatcy Móch: Battle Arena to oparta na motywach kontrowersyjnego serialu animowanego wojenna strategia turowa, wyprodukowana i wydana przez firmę Nicolas Games. Główni bohaterowie, czyli Czesio i spółka uczestniczą m.in. w odbijaniu miasteczka z rąk hitlerowców, starciach z terrorystami na Bliskim Wschodzie i potyczkach samurajów w feudalnej Japonii. Gra odznacza się prostymi zasadami rozgrywki oraz skromną oprawą wizualną, inspirowaną kreskówką.

PC

Włatcy Móch: Magiczni Wojownicy II – Powrót Pan Czan Dragona
Włatcy Móch: Magiczni Wojownicy II – Powrót Pan Czan Dragona

Zręcznościowe 31 lipca 2009

Włatcy Móch: Magiczni Wojownicy II – Powrót Pan Czan Dragona to oparta na motywach popularnego serialu animowanego platformówka 2D, stworzona przez rzeszowskiego studio deweloperskie Red Dot Games. Kierując poczynaniami orka Anusiaka, elfa Maślany, wampira Czesia lub krasnoluda Konieczki gracz musi stawić czoła tytułowemu smokowi oraz jego armii.

PC

Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa
Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa

Zręcznościowe 15 maja 2009

Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa to kolekcja zręcznościowych mini-gierek z udziałem postaci znanych z popularnego serialu animowanego. Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak biorą udział w zmaganiach o tytuł najlepszego sportowca swojej szkoły. Wcielając się w ulubionych bohaterów gracz ma okazję sprawdzić swoje umiejętności w szermierce słownej, rzucie workiem na buty, strzelaniu do drugoklasistów i zbijaniu szyb.

PC

Włatcy Móch: Wrzód na dópie
Włatcy Móch: Wrzód na dópie

Przygodowe 13 lutego 2009

Gra przygodowa wzorowana na cieszącym się ogromną popularnością serialu. Kierując Czesiem i innymi chłopakami, gracz musi stawić czoła niebezpieczeństwu z kosmosu oraz szerzącemu się reżimowi.

PC

Włatcy Móch: Magiczni Wojownicy
Włatcy Móch: Magiczni Wojownicy

RPG 14 listopada 2006

Włatcy Móch: Magiczni Wojownicy to gra cRPG oparta o motywy popularnej kreskówki. Gracze mają okazję wcielić się w elfa Maślanę, krasnoluda Konieczkę, orka Anusiaka oraz innych bohaterów z serialu i wyruszyć do walki z siłami zła zagrażającymi magicznej krainie. W pracach nad tytułem uczestniczył Bartosz Kędzierski, twórca Włatców Móch.

PC