Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Wlatcy Moch: Wrzod na dopie (PC)

Włatcy Móch: Wrzód na dópie PC

Wlatcy Moch: Wrzod na dopie

Gra przygodowa wzorowana na cieszącym się ogromną popularnością serialu. Kierując Czesiem i innymi chłopakami, gracz musi stawić czoła niebezpieczeństwu z kosmosu oraz szerzącemu się reżimowi.

Przygodowe | seriale animowane | 2D | polskie

PC Windows
Okładka Wlatcy Moch: Wrzod na dopie (PC)

producent: Nicolas Games

wydawca: Nicolas Games

wydawca PL: Nicolas Games

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13lutego2009

13lutego2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Włatcy Móch: Wrzód na dópie to gra przygodowa wzorowana na kontrowersyjnym, lecz cieszącym się ogromną popularnością polskim serialu animowanym, tworzonym we wrocławskim studiu RMG. Podobnie jak kreskówka, opowiada ona o perypetiach ośmiolatków z klasy II b.

Po przerwie wakacyjnej Czesio, Konieczko, Anusiak oraz Maślana wracają do szkoły. Ku ich zaskoczeniu w szkole zaszło wiele zmian, a żadna z nich nie przypada do gustu naszym bohaterom. System szkolnictwa próbuje krzewić w uczniach poczucie patriotyzmu oraz pełne posłuszeństwo, obierając różne metody: kamery, cyborgi, mundurki i wszechobecna kontrola - tak w skrócie prezentuje się aktualna sytuacja w szkole. Wkrótce czwórka przyjaciół odkrywa Zło czyhające w miejscu, do którego nikt nie zagląda...

Opisywana produkcja oferuje możliwość pokierowania poczynaniami Czesia i innych chłopaków, którzy muszą stawić czoła niebezpieczeństwu przybyłemu z kosmosu oraz zwalczyć wyżej opisywany, szerzący się reżim. Całość zabawy dopełnia charakterystyczny humor znany z serialu, dziesiątki zabawnych dialogów i sytuacji oraz wzorowana na telewizyjnym pierwowzorze oprawa graficzna.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 3,8 / 10 na podstawie 5495 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,99 PLN

Gry podobne do Włatcy Móch: Wrzód na dópie

Klasyfikacja PEGI Włatcy Móch: Wrzód na dópie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Włatcy Móch: Wrzód na dópie

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.7 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista
Włatcy Móch: Wrzód na dópie - recenzja gry
Włatcy Móch: Wrzód na dópie - recenzja gry

Recenzja 19 lutego 2009, 13:32

Najjaśniejszym punktem tego potwora jest oprawa dźwiękowa. Mamy oryginalne głosy i muzykę z serialu, więc dla fanów jest to w miarę mocny argument – raczej tylko dla nich, bo ja na ten przykład zupełnie nie łykam *celowego* kreowania bohaterów na denerwujących. Ale dobra, oceniamy grę, a nie całokształt „fenomenu”. Kawałki, które przygrywają w tle, nie są jakoś szczególnie porywające, ale nie irytują – jako jedyny element całości!