Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Wlatcy Moch: Sniezna Rozwalka (PC)

Włatcy Móch: Śnieżna Rozwałka PC

Wlatcy Moch: Sniezna Rozwalka

Włatcy Móch: Śnieżna rozwałka to zręcznościowa strzelanina z elementami platformówki 2D, luźno nawiązująca do fabuły kultowego serialu animowanego.

Zręcznościowe | platformówki | seriale animowane | 2D | polskie

PC Windows
Okładka Wlatcy Moch: Sniezna Rozwalka (PC)

producent: Red Dot Games

wydawca: Nicolas Games

wydawca PL: Nicolas Games

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1lutego2010

1lutego2010

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Włatcy Móch: Śnieżna rozwałka to kolejna (obok Magiczni Wojownicy – Powrót Pan Czan Dragona, Battle Arena i Olimpiada Podwórkowa) gra deweloperów ze studia Red Dot Game, bazująca na licencji popularnego serialu animowanego. Tym razem gracze mają okazję spróbować swoich sił w strzelaniu śniegiem.

Akcja gry osadzona została na doskonale znanym fanom Włatców Móch podwórku. Nadeszła zima, a czwórka kolegów z klasy II B chce sprawdzić, kto z nich najlepiej walczy na śnieżki. Konieczko, Maślana, Anusiak i Czesio organizują więc turniej o miano „Miszcza Śniegowej Rozwałki”.

Rozgrywka łączy elementy platformówki 2D i zręcznościowej strzelaniny. Gracz wybiera swego ulubionego bohatera i rozpoczyna zabawę. Do przejścia jest 10 poziomów (włącznie z samouczkiem oraz finałową bitwą), na których roi się od przeciwników i pułapek. W dostępnym arsenale śniegowych broni Włatców Móch znaleźć można pistolety, karabiny, a nawet granatniki.

Fani serialu bez trudu powinni rozpoznać charakterystyczne postaci oraz lokacje z kreskówki (np. przystanek autobusowy, sklep zoologiczny i baza głównych bohaterów). Twórcy gry zadbali jednak, by na tym podobieństwa się nie kończyły. Włatcy Móch: Śnieżna rozwałka obfituje w różnego rodzaju nawiązania do telewizyjnego pierwowzoru, w tym chociażby charakterystyczne błędy językowe oraz plany misji rodem ze szkolnych zeszytów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 9,90 PLN

Wymagania wiekowe Wlatcy Moch: Sniezna Rozwalka

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Włatcy Móch: Śnieżna Rozwałka

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 1GHz
  • 512MB RAM
  • karta graficzna 128MB (zgodna z DirectX 9.0c)
  • Windows XP/Vista/7