Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Wlatcy Moch: Battle Arena (PC)

Włatcy Móch: Battle Arena PC

Wlatcy Moch: Battle Arena

Włatcy Móch: Battle Arena to oparta na motywach kontrowersyjnego serialu animowanego wojenna strategia turowa, wyprodukowana i wydana przez firmę Nicolas Games. Główni bohaterowie, czyli Czesio i spółka uczestniczą m.in.

Strategiczne | turowe | seriale animowane | 2D | polskie

PC Windows
Okładka Wlatcy Moch: Battle Arena (PC)

producent: Red Dot Games

wydawca: Nicolas Games

wydawca PL: Nicolas Games

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17listopada2009

17listopada2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Włatcy Móch: Battle Arena to kolejna produkcja rodzimego studia deweloperskiego Nicolas Games, oparta na licencji kontrowersyjnego serialu Włatcy Móch, aspirującego do miana polskiego South Parku. Twórcy po raz kolejny zmienili gatunek (po przygodowym Wrzodzie na dópie i zręcznościowej Olimpiadzie podwórkowej), oferując nam tym razem wojenną strategię turową.

Na domorosłych spadkobierców Napoleona czeka 12 rozbudowanych misji, toczących się w przeróżnych lokacjach, jak i okresach historycznych. Nie brakuje więc odbijania miasteczka z rąk hitlerowców podczas II wojny światowej, starć z terrorystami na Bliskim Wschodzie czy też walk w cesarskiej Japonii. Trafiają się także bardziej „pokręcone” klimaty, jak kolonizacja odległej planety bądź też walka z pseudokibicami. Wszystko to oczywiście w oprawie rodem z serialu.

Warstwa graficzna jest dość uboga, a model rozgrywki niezbyt skomplikowany. Każda z map podzielona jest na szereg pól reprezentujących sobą różnie ukształtowany teren – w zależności od niego nasze jednostki zdobywają bonusy bądź też zostają przykładowo spowolnione. Jeśli już mowa o jednostkach, to twórcy gry przygotowali 29 ich typów, różniących się między sobą parametrami, m.in. szybkością przemieszczania czy siłą ataku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 4,6 / 10 na podstawie 243 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Wlatcy Moch: Battle Arena

12+

Wymagania sprzętowe Włatcy Móch: Battle Arena

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB
  • Windows XP
Kolejna gra z Włatcami Móch w tytule na horyzoncie
Kolejna gra z Włatcami Móch w tytule na horyzoncie

wiadomość9 października 2009

Kontrowersyjny serial Włatcy Móch, aspirujący do miana polskiego South Parku, zna chyba większość z Was. Przygody drugoklasistów posługujących się, nazwijmy to, barwnym językiem, jednych śmieszą, innych doprowadzają do szewskiej pasji. Krytyczne głosy nie zmieniają jednak faktu, że Czesio wraz z kolegami na fali swojej popularności pojawiają się w coraz to nowych mediach.