Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Wlatcy Moch: Olimpiada Podworkowa (PC)
OkładkaWlatcy Moch: Olimpiada Podworkowa (PC)

Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa PC

Wlatcy Moch: Olimpiada Podworkowa

Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa to kolekcja zręcznościowych mini-gierek z udziałem postaci znanych z popularnego serialu animowanego. Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak biorą udział w zmaganiach o tytuł najlepszego sportowca swojej szkoły.

Zręcznościowe | 2D | sporty letnie | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa Premiera PC

15maja2009

pudełko PL

15maja2009

producent: Red Dot Games wydawca: Nicolas Games wydawca PL: Nicolas Games

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa

Asterix na olimpiadzie

Pekin 2008

Summer Athletics The Ultimate Challenge

Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa to zestaw czterech mini-gier, w których bohaterowie popularnego serialu – Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak – wyłaniają najlepszego „sportowca” szkoły. Produkcję przygotowało studio Red Dot Games.

W produkcji mamy okazję ponownie wcielić się w czterech urwisów będących idolami bywalców podstawówek, a nierzadko i starszych osób. Maślana, Czesio, Konieczko i Anusiak biorą tym razem udział w szkolnej olimpiadzie. Autorzy z firmy Nicolas Games oddali do naszej dyspozycji cztery niezbyt wyszukane dyscypliny „sportowe”.

W ramach Olimpiady Podwórkowej mamy więc okazję wziąć udział w bitwie na wykwintne wyzwiska (Szermierka Słowna), naprężyć muskuły w konkursie rzucania workiem (Rzut workiem na sznurku), ustrzelić paru uczniów z IIb na szkolnej strzelnicy (Strzelnica klasowa), a także potrenować zbijanie szyb (Strzelanie karnych). Celem rozgrywki jest oczywiście zwycięstwo w każdej z dyscyplin i zdobycie szacunku u mieszkańców dzielnicy.

Gierki tworzące zestaw są w większości przypadków adaptacją popularnych flashowych tytułów, do których dostęp możemy uzyskać zupełnie za darmo za sprawą ogromnej liczby specjalnych serwisów oferujących taką rozrywkę.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 4,8 / 10 na podstawie 639 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Włatcy Móch: Olimpiada Podwórkowa: Odpowiednia dla każdego wieku.