Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Majesty - seria gier

Majesty Gold HD Edition
Majesty Gold HD Edition

Strategiczne 21 marca 2012

Unowocześniona edycja strategii czasu rzeczywistego z 2000 roku, w której mogliśmy wcielić się w rolę władcy królestwa fantasy. W stosunku do pierwowzoru, poza podbitą rozdzielczością, otrzymujemy dwa zupełnie nowe zadania, uzupełniające grę podstawową i oficjalny dodatek. Nie zapomniano też o szeregu drobnych poprawek i usprawnień w mechanice rozgrywki.

PC

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim (2011)
Majesty: The Fantasy Kingdom Sim (2011)

Strategiczne 20 stycznia 2011

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim to strategia ekonomiczna. Gracze wcielają się we władcę niewielkiego królestwa zlokalizowanego w krainie fantasy i ich zadaniem jest rozwinięcie go do poziomu imperium. Cechą szczególną gry jest to, że nie możemy wydawać bezpośrednio rozkazów podwładnym i bohaterom - musimy ich przekonać do wykonania zadań poprzez system zachęt i nagród.

ANDiOSWP

Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy
Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy

Strategiczne 18 września 2009

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim to długo oczekiwany sequel innowacyjnej gry strategicznej, stworzonej przez grupę Cyberlore Studios w 2000 roku. Tym razem obowiązki deweloperskie wzięło na siebie rosyjskie studio Ino-Co. Cechą wyróżniającą jest brak bezpośredniej kontroli nad bohaterami. Zamiast tego - wyznaczamy jedynie cele i nagrody za ich osiągnięcie.

PCX360NDS

Majesty: Symulator królestwa fantasy
Majesty: Symulator królestwa fantasy

Strategiczne 17 marca 2000

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim to strategia czasu rzeczywistego (RTS), pozwalająca graczom wcielić się w rolę władcy fantastycznego królestwa. Deweloperzy ze studia Cyberlore zadbali, by w świecie Ardanii nie brakowało wyzwań i zagrożeń. W trybie rozgrywki solowej do wykonania jest kilkanaście zróżnicowanych pod względem trudności misji. Dodatkowo gracze mogą zmierzyć się ze sobą w potyczkach multiplayer za pośrednictwem sieci LAN lub Internet.

PC