Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Warriors Orochi - seria gier

Warriors Orochi 4
Warriors Orochi 4

Akcji 16 października 2018

Czwarta odsłona popularnego cyklu slasherów, w którym bohaterowie serii Dynasty Warriors oraz Samurai Warriors próbują zażegnać kryzys wywołany przez Zeusa – najpotężniejszego z olimpijskich bogów. Solą rozgrywki w Warriors Orochi 4 jest walka z hordami przeciwników, których posyłamy na tamten świat przy pomocy broni białej i potężnych, magicznych ataków.

PCPS4XONESwitch

Warriors Orochi 3 Ultimate
Warriors Orochi 3 Ultimate

Akcji 26 września 2013

Ulepszona i rozbudowana wersja popularnego trzecioosobowego slashera, łączącego w jednym uniwersum postacie pochodzące z dwóch popularnych serii: Dynasty Warriors i Samurai Warriors. W porównaniu z pierwotną edycją gry z 2011 roku twórcy oddali w ręce graczy całkiem nową zawartość w postaci nowych umiejętności, opcji modyfikowania broni, nowych aren i nieobecnych wcześniej bohaterów. W grze pojawiły się także nowe wątki fabularne oraz znany z edycji Hyper tryb Duel Mode.

PS4XONEPS3PSV

Warriors Orochi 3
Warriors Orochi 3

Akcji 22 grudnia 2011

Trzecia część serii łączącej w sobie wojowników z Samurai Warriors oraz Dynasty Warriors. W przypadku Warriors Orochi 3 spotykają się ze sobą postaci z takich gier jak Dynasty Warriors 7, Dynasty Warriors 7: Xtreme Legends, Samurai Warriors 3 oraz Samurai Warriors 3 Empires. Nowością w skali serii jest debiut postaci z Ninja Gaiden oraz Bladestorm.

X360PS3WiiU

Warriors Orochi 2
Warriors Orochi 2

Akcji 3 kwietnia 2008

Warriors Orochi 2 to stworzona przez studio Omega Force gra akcji, z postaciami znanymi z serii Dynasty Warriors oraz Samurai Warriors. Bohaterowie, których poczynaniami kieruje gracz, ponownie muszą stawić czoła królowi Orochi i jego sługom. Rozgrywka oferuje kilka trybów zabawy, w tym fabularny (story mode), surwiwalowy (survival mode).

X360PS2PSP

Warriors Orochi
Warriors Orochi

Akcji 18 września 2007

Warriors Orochi to bijatyka, dedykowana głównie miłośnikom dalekowschodnich sztuk walki rodem ze starożytnych Chin i Japonii. Studio Omega Force zawarło w tej produkcji najważniejsze elementy z cyklów Dynasty Warriors oraz Samurai Warriors.

PCX360PS2PSP