Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Alien Breed - seria gier

Alien Breed
Alien Breed

Akcji 1 sierpnia 2012

Odświeżona wersja strzelanki science-fiction wydanej pierwotnie w 1991 roku z myślą o użytkownikach komputerów z rodziny Commodore Amiga. Oprócz poprawionej oprawy graficznej przygotowano również dodatkowe poziomy oraz funkcje sieciowe.

PS3ANDiOSPSV

Alien Breed Trilogy
Alien Breed Trilogy

Akcji 18 marca 2011

Zestaw trzech futurystycznych gier akcji, które zostały wydane w 2010 roku. Poszczególne części Alien Breed to strzelanki z widokiem znad głowy bohatera. W każdej z trzech odsłon przemierzamy mroczne lokacje (bazę oraz pokład statku kosmicznego) i walczymy z hordami krwiożerczych obcych. Dodatkiem do kampanii solowej jest dwuosobowy tryb kooperacji.

PCX360PS3

Alien Breed 3: Descent
Alien Breed 3: Descent

Akcji 17 listopada 2010

Trzecia część zapoczątkowanej w 2009 trylogii gier akcji/TPP przypominającej kultową strzelaninę znaną przede wszystkim posiadaczom komputerów Amiga. Głównym zadaniem gracza jest pokonywanie kolejnych etapów, eliminując zastępy obcych.

PCX360PS3

Alien Breed 2: Assault
Alien Breed 2: Assault

Akcji 22 września 2010

Alien Breed 2: Assault to sequel wydanej w 2009 roku futurystycznej strzelaniny TPP - Alien Breed Impact. Gracz kieruje poczynaniami Conrada, głównego inżyniera na opanowanym przez obcych statku kosmicznym Leopold. Gra stworzona została przez zespół deweloperski studia Team 17 Software i korzysta z silnika Unreal Engine 3.

PCX360PS3

Alien Breed Impact
Alien Breed Impact

Akcji 16 grudnia 2009

Kontynuacja kultowej serii sprzed lat. W tej zręcznościowej strzelaninie z widokiem z góry przemierzamy mroczne korytarze bazy naukowo-badawczej. Ośrodek został opanowany przez przerażających obcych. Podczas zabawy poznajemy kulisy wydarzeń, do jakich doszło w placówce. W specjalnych punktach możemy kupować i ulepszać bronie. Gra zawiera także tryb kooperacji.

PCX360PS3

Alien Breed: Tower Assault
Alien Breed: Tower Assault

Akcji 3 kwietnia 1994

Druga i ostatnia gra z serii dwuwymiarowych strzelanin. Najważniejszą jej cechą, jest nielinearność rozgrywki. Jeśli wierzyć programistom, istnieje około 250 dróg prowadzących do zwycięstwa.

PC