Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Samba de Amigo

Nowe znaki towarowe twórców serii Brothers in Arms
Nowe znaki towarowe twórców serii Brothers in Arms

wiadomość25 czerwca 2009

Gearbox Software to ekipa znana przede wszystkim z marki Brothers in Arms. W międzyczasie wydała co prawda na rynek grę rytmiczno-muzyczną Samba de Amigo na Wii, lecz generalnie specjalizuje się w tematyce wojennej. Potwierdzają to nowe znaki towarowe, zlecone do zatwierdzenia przez firmę w amerykańskim Urzędzie Patentowym.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 września 2008)

wiadomość30 września 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: bawimy się marakasami, wcielamy się w Napoleona, oglądamy dzikie zwierzęta, zdobywamy Trofea w Quantum of Solace i Mirror’s Edge, gramy za darmo w Pirates of the Burning Sea. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 lipca 2008)

wiadomość22 lipca 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o optymalizacji Sacred 2, książkowej trylogii Gears of War, DLC dla Samby de Amigo, kolejnej próbie sił pomiędzy EA i T2 i innych. Zapraszamy do lektury.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
28.05.2010 21:30
zanonimizowany725669
2
Legionista

Mam gierkę razem z czterema grzechotkami fajna ale po jakimś czasie się nudzi