Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Mario Party 7

Coraz więcej wiadomo na temat Mario Party w wersji Wii
Coraz więcej wiadomo na temat Mario Party w wersji Wii

wiadomość18 listopada 2006

Amerykańska premiera konsoli Wii nastąpi już jutro - będzie to zarazem pierwszy z serii regionalnych debiutów owej platformy. Wraz z nową maszyną ze stajni Nintendo światło dzienne ujrzy szereg ciekawych gier, aczkolwiek dopiero w przyszłości nadejdzie prawdziwy ich wysyp. Jednym ze spodziewanych tytułów jest kolejna odsłona Mario Party, o której po raz pierwszy pisaliśmy jedenaście dni temu.

Wii dostanie grę z serii Mario Party

wiadomość7 listopada 2006

Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że zbliżający się wielkimi krokami debiut konsoli Wii oznacza w przyszłości wypuszczenie na tę platformę szeregu nowych gier z popularnych serii rodem z korporacji Nintendo. Tak będzie z m.in. cyklem Super Smash Bros. oraz Mario Party. O ile o Super Smash Bros. Brawl już wiedzieliśmy, to o następnej odsłonie MP poinformowano nas dopiero teraz.

Gry pomogły ustanowić świąteczny rekord sprzedaży w Amazon.com

wiadomość28 grudnia 2005

Jeden z największych internetowych sprzedawców, sklep Amazon.com, opublikował raport podsumowujący tegoroczny sezon świąteczny. W sumie, na całym świecie (Amazon ma oddziały nie tylko w Stanach Zjednoczonych) zamówiono ponad 108 milionów produktów, z czego sporą grupę stanowiły oczywiście gry.

Stare ale jare: GameCube

artykuł9 października 2007

Co robić, gdy chciałbyś pograć w coś fajnego, a nie masz za dużo kasy? Podpowiadam: poczekaj z kupnem next-gena! Jeśli nie miałeś dotąd styczności z którąś ze starszych konsol, nabądź ją za grosze z pakietem najlepszych na nią gier i baw się do upadłego.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
28.06.2005 20:10
golmann
😜
golmann
100
Generał

jak na mario to fajna gra

znów pierwszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08.03.2017 10:10
Poll34
😉
odpowiedz
Poll34
3
Centurion

Stare dobre Mario party jak zawsze ciekawe i fajne !!!