Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Xenosaga Episode I: Der Wille zur Macht

Xenosaga – zamknięcie trylogii
Xenosaga – zamknięcie trylogii

wiadomość14 kwietnia 2006

Firma Namco Bandai zapowiedziała wydanie trzeciej części serii Xenosaga w krajach zachodnich, w wersji na Playstation 2, jesienią tego. Jak już wcześniej informowaliśmy, gra otrzyma podtytuł Also Sprach Zarathustra.

Dwie Xenosagi „ściśnięte” w jedną dla potrzeb NDS
Dwie Xenosagi „ściśnięte” w jedną dla potrzeb NDS

wiadomość21 października 2005

Korporacja Namco planuje przenieść jRPG-ową serię Xenosaga z PlayStation 2 na konsolę przenośną Nintendo DualScreen. Posiadacze tego handhelda nie dostaną jednak zwykłych konwersji dwóch wydanych do tej pory odsłon cyklu (Der Wille zur Macht i Jenseits von Gut und Böse), lecz ich dopracowaną kombinację, podaną oczywiście w dwuwymiarze.

Trzeci epizod Xenosagi oficjalnie zapowiedziany

wiadomość18 września 2005

Po raz pierwszy o powstawaniu trzeciego epizodu Xenosagi informowaliśmy Was na początku lipca bieżącego roku. Wówczas nie były to jeszcze oficjalnie potwierdzone informacje, lecz zaledwie przypuszczenia. Dziś wiadomo już, że trzecia i zarazem ostatnia cześć omawianej serii gier znajduje się aktualnie w fazie produkcji.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
22.01.2005 13:23
zanonimizowany217944
2
Junior

No tak premiera 2 lutego ale jak do tad nie wiadomo kto to u nas wyda,... i czy w ogole wyda..... coz sony u nas niestety nie ma tego na liscie premier wiec kicha i tyle!!!

16.02.2005 17:34
odpowiedz
CJ
8
Pretorianin

Poczekamy zobaczymy

02.03.2005 22:20
odpowiedz
zanonimizowany217944
2
Junior

Kiszka pewnie ten tyt. przejdzie bokiem w naszym kraju tak jak z Hack'iem jest coz mozna z ledwoscia dopasc 1 czesc a reszta poza zasiegiem... coz i sie Ludzie dziwia ze przerabia sie konsole,... i zasysa z netu skoro Dystrybutorzy czyli w tym przypadku Sony ma nas gdzies..... i nie chce wydac tego tyt w Polsce.

07.03.2020 21:29
odpowiedz
ActinD
16
Legionista

Jestem tutaj dlatego, że szukam informacji o tej grze na potrzeby magisterki (piszę o lokalizacji gier komputerowych) i muszę przyznać, że pierwszy raz widzę artykuł pisany bez polskich znaków. Bardzo dziwnie się to czyta.

07.03.2020 21:56
Nobody_important
odpowiedz
Nobody_important
6
Pretorianin

Okropnie dziwnie wydali te gry na PS2 wydali tylko drugą część w Europie a port na ds'a pierwszej i drugiej części wydali tylko Japonii i nigdy nie zrobili żadnych rewydań.