Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Perimeter

Perimeter - SP
Perimeter - SP

demo gryrozmiar pliku: 179 MB

Strategia czasu rzeczywistego, przenosząca nas do odległej przyszłości. Obejmujemy kontrolę nad jednym z dwóch odłamów ludzi podróżujących od setek lat po wszechświecie, w poszukiwaniu nowego domu Terra, wolnego od kataklizmów i spuścizny starej...

Perimeter 2 w produkcji - screeny i trailer
Perimeter 2 w produkcji - screeny i trailer

wiadomość10 stycznia 2008

Perimeter to strategia czasu rzeczywistego przygotowana przez naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, wydana ponad trzy lata temu. Od jakiegoś czasu rosyjska firma K-D Lab pracuje nad jej kontynuacją. W sieci pojawiły się pierwsze screeny oraz trailer prezentujący gameplay nadchodzącej gry.

Zapowiedziano Perimeter: Emperor's Testament
Zapowiedziano Perimeter: Emperor's Testament

wiadomość20 stycznia 2005

Firma K-D Lab poinformowała o fakcie tworzenia dodatku do wydanej w zeszłym roku strategii czasu rzeczywistego, Perimeter. Dodatek ten będzie nosić podtytuł Emperor's Testament i powinien ukazać się na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku.

Nowa gra od KDV Games

wiadomość29 listopada 2004

Rosyjska grupa developerska, KDV Games, znana z takich produkcji jak Perimeter, Vangers czy Spanking Runner, zapowiedziała prace nad kolejną grą. Niestety, nie podano żadnych szczegółów powstającego tytułu, oprócz tego, iż będzie on pierwszą grą opartą o silnik Vista Engine, profesjonalne narzędzie do tworzenia produktów RTS/RPG. Wydaniem gry zajmie się 1C Company (na razie na terenie Rosji).

Perimeter - v.1.01
Perimeter - v.1.01

patchrozmiar pliku: 16,6 MB

wersja: 1.01 Uaktualnienie wprowadza okna rozmowy między graczami, możliwość nagrywania powtórek oraz dodaje jedną mapę do rozgrywek sieciowych: Gletscher.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.12.2019 21:16
Subversive
Subversive
50
Pretorianin
7.0

Dla lubujących się w RTSach z poprzedniej dekady do polecenia. Soundtrack daje radę, grywalność jest średnia, fabuła zagmatwana, grafika rzecz gustu. Nie jest źle, ale raczej drugi raz tego tytułu nie przejdę. Nie mniej zapoznać się było warto.