Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Sonic Rush

Bioware stworzy dla Segi grę Sonic RPG

wiadomość22 czerwca 2007

Pod koniec ubiegłego roku firma Bioware ogłosiła, że zamierza rozszerzyć swoją działalność o tworzenie programów rozrywkowych na platformę przenośną Nintendo DS. Do tej pory nie znaliśmy żadnych konkretnych informacji na ten temat. Wczoraj jednak na oficjalnej stronie internetowej Bioware pojawiła się informacja prasowa mówiąca o porozumieniu firmy z Segą, na mocy którego Bioware „stworzy grę video, bazującą na klasycznej ikonie Segi - Sonic The Hedgehog”.

Sonic Rush Adventure już oficjalnie
Sonic Rush Adventure już oficjalnie

wiadomość17 kwietnia 2007

Nasza wiadomość sprzed pięciu dni, powstała w oparciu o nieoficjalne doniesienia, znalazła teraz potwierdzenie. Korporacja Sega ogłosiła bowiem, że istotnie szykuje grę o nazwie Sonic Rush Adventure. Gotowy produkt dostępny ma być wyłącznie na platformie Nintendo DS, a komercyjna dystrybucja wystartuje już jesienią bieżącego roku.

Sega wkrótce zapowie grę o nazwie Sonic Rush Adventure?

wiadomość12 kwietnia 2007

Za niewiele ponad dwa miesiące ponaddźwiękowy jeż Sonic świętować będzie szesnaste urodziny. W swojej karierze wystąpił on już m.in. w Sonic Rush na platformie Nintendo DS, a także w produktach z serii Sonic Adventure dla PC oraz konsoli Dreamcast i GameCube. Dziś mamy dla Was świeże informacje, dotyczące kolczastego bohatera i pochodzące z Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.05.2006 08:24
😃
zanonimizowany125048
0
Senator

Oceny bardzo duże 9/10 itd. oglądałem filmiki i grafika też niezła, nie mówiąc o natężeniu akcji :)
chyba a to będzie moja pierwsza gra z Sonic'iem :)
kiedy kupie NDS oczywiście... ;)

06.07.2014 12:43
odpowiedz
zsamotsil
36
Chorąży
6.0

niezła, ale nie podobaly mi się momentami konstrucje poziomów, monotonne troszkę.