Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Dungeon Rushers Game Box

Dungeon Rushers

Gra RPG Goblinz Studio

Data premiery gry: 6 września 2016

Dwuwymiarowa produkcja RPG typu dungeon-crawler niezależnego studia Goblinz. Gracz trafia do fantastycznego świata pełnego podziemi do spenetrowania, skarbów do znalezienia i potworów do ubicia. Jednocześnie Dungeon Rushers oferuje humorystyczne podejście do klasycznej tematyki fantasy. W grze prowadzimy drużynę śmiałków, których zadaniem jest pokonanie zaszytego w najgłębszym lochu władcy mroku. U naszego boku staje szaman, łuczniczka, wojowniczy krasnolud oraz bard. Zabawa opiera się na eksploracji i walce z przeciwnikami. Podróżowanie po świecie odbywa się na dwuwymiarowej mapie lochów, a gdy dochodzi do starcia, akcja przenosi się na pole walki. Bitwy rozgrywane są w systemie turowym, a kluczem do sukcesu jest odpowiednie rozstawienie walczących i rozważne korzystanie z ich zdolności. Ponadto, odwiedzane miejsca pełne są rozmaitych przedmiotów, w tym uzbrojenia. W grze funkcjonuje również zaawansowany system craftingu oraz handlu. Obok fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza, Dungeon Rushers oferuje tryb multiplayer, w którym walczymy z innymi na arenie.

Więcej informacji o: Dungeon Rushersrpg2Ddungeon-crawlerfantasyindieturowe .

Dungeon Rushers - zwiastun

Dungeon Rushers - zwiastun [1:13]

Zwiastun Dungeon Rushers, dwuwymiarowej gry RPG z elementami gatunku dungeon crawler. Jest to projekt niezależnego zespołu Goblinz Studio.

Dungeon Rushers - turowe RPG zawita w tym miesiącu na iOS i Androida
Dungeon Rushers - turowe RPG zawita w tym miesiącu na iOS i Androida

wiadomość4 lutego 2017

Zespół Goblinz Studio ogłosił, że pecetowe RPG Dungeon Rushers pod koniec lutego trafi na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android.

PC
iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz