Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Monster Hunter Stories Game Box

Monster Hunter Stories

Gra RPG Capcom

Data premiery gry: 8 września 2017

Spin-offowa odsłona zapoczątkowanej w 2004 roku, popularnej serii gier RPG akcji firmy Capcom. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon cyklu, Monster Hunter Stories skupia się przede wszystkim na wymagających pojedynkach z ogromnymi monstrami, jednak całość zrealizowana została w nieco odmiennej formule. Głównym bohaterem gry jest młody chłopak, który wyrusza na poszukiwanie przygód w towarzystwie będącego maskotką serii, kotopodobnego wojownika Felyne. Dwuosobowa drużyna przemierza rozległy, otwarty świat, wykonując zróżnicowane zadania fabularne i walcząc z potworami. Wraz z postępem historii, na swej drodze bohaterowie napotykają coraz większe bestie, których pokonanie wymaga odpowiedniego ekwipunku oraz stosowania przemyślanych taktyk. Całość okraszona została odbiegającą od pełnoprawnych odsłon serii, niezwykle barwną szatą graficzną, wykorzystującą technikę cel-shadingu.

Więcej informacji o: Monster Hunter StoriesrpgfantasyjRPGTPPturowe .

3DS
AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.05.2018 10:57
Yuri Lowell
9
Pretorianin

Na stronie sklepu Nintendo jest dostępne demo. Od 2 tygodni (!) próbuję go w wolnych chwilach i uzbierało się tego sporo godzinek.

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-3DS/Monster-Hunter-Stories--1215387.html