Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
LEGO Jurassic World
LEGO Jurassic World
LEGO Jurassic World Game Box

Najciekawsze materiały do: LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World
LEGO Jurassic World

demo gryrozmiar pliku: 1243,9 MB

Wersja demonstracyjna gry LEGO Jurassic World.

LEGO Jurassic World - poradnik gry
LEGO Jurassic World - poradnik gry

poradnik do gry30 czerwca 2015

Poradnik do gry LEGO Jurassic World zawiera szczegółowy opis przejścia wszystkich dostępnych misji, dzięki któremu bez problemu ukończysz każdy rozdział. Dodatkowo w poradniku opisano lokalizację wielu ukrytych znajdziek i sekretów.

LEGO Jurassic World wbiegło na rynek mobilny
LEGO Jurassic World wbiegło na rynek mobilny

wiadomość4 kwietnia 2016

Do sprzedaży w usługach App Store i Google Play trafiła mobilna wersja LEGO JUrassic World, czyli popularnej przygodowej gry akcji studia Traveller's Tales, która stanowi adaptację czterech odsłon kinowej serii Park Jurajski.

Sprzedano po 5 milionów egzemplarzy Batman: Arkham Knight i Mortal Kombat X
Sprzedano po 5 milionów egzemplarzy Batman: Arkham Knight i Mortal Kombat X

wiadomość12 października 2015

Serwis The Wall Street Journal ujawnił, że jak dotąd sprzedano na całym świecie po pięć milionów egzemplarzy gier Batman: Arkham Knight oraz Mortal Kombat X. Firma Warner Bros. pod koniec roku z całą pewnością nie będzie więc mogła narzekać na brak gotówki, tym bardziej że jej inna produkcja - LEGO Jurassic World - również cieszy się sporą popularnością.

Żaden tytuł nie da ci tego, co mogą ci dać dinozaury LEGO. Top 10 UK (16 - 22 sierpnia)
Żaden tytuł nie da ci tego, co mogą ci dać dinozaury LEGO. Top 10 UK (16 - 22 sierpnia)

wiadomość24 sierpnia 2015

LEGO Jurassic World bezapelacyjnie króluje (dinozaurzy?) na brytyjskiej liście największych bestsellerów handlu detalicznego. Sprawdź, jakie jeszcze tytuły załapały się do pierwszej dziesiątki ulubionych gier w krainie deszczowców.

LEGO Jurassic World - launch trailer
LEGO Jurassic World - launch trailer

film 1080prozmiar pliku: 172,7 MB

Długość filmu: 5 min. 1 sek.

Najlepsze gry LEGO – klockowe przeboje
Najlepsze gry LEGO – klockowe przeboje

artykuł4 grudnia 2017

Jedni niezmiennie je kochają, inni już się nimi nudzą. Przez lata powstały niezliczone gry z klocków LEGO, wykorzystujące chyba wszystkie popularne licencje świata. Które z tych tytułów były najlepsze? Oto nasz ranking.

PC
PS3
X360
PS4
XONE
PSV
WiiU
3DS
iOS
AND
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.05.2016 12:08
syrius200
👍
1
syrius200
5
Legionista

polecam tę grę

02.02.2019 10:17
uforzygi
😍
odpowiedz
uforzygi
25
Legionista
9.0

Klockowaty, zbudowany z małych bryłek "LEGO", świat, jest tak ujmujący, tak fantastyczny, a w tym przypadku wchodzący również w tematykę przygodowo-naukową - bardziej realną naszym czasom: adaptacja historii i różnych wątków z trylogii filmowej "Jurassic Park" i jej współczesnej kontynuacji, że nie da się wokół gry "Jurassic World", w wersji na Ps4, przejść obojętnie; nie da się zagrać w nią tylko raz, pozdobywać trochę klocków, ugryźć trochę fabuły, mając przed sobą śmiechołkowaty, przesączony niewinnością, gagami, takimi jak: Raptory zachowujące się jak ludzie, albo świnia z początku misji na sekwencji gry: "Jurassic World", gdzie ta mała świnka sprytnie uciekała przez cały etap pierwszego questa przed drapieżnikami Owena.

Plusem tej rozgrywki przeznaczonej na różne platformy obsługujące gry video, jest złożona, rozbudowana rzeczywistość "LEGO". Lecz co najistotniejsze, wszystko z czym gracz ma tu do czynienia, bez względu na lokalizacje przez niego wybrane, nie jest stworzone w całości z dostosowanych do płaszczyzny gry klocków "LEGO". Są przestrzenie w grze, jak np. fragmenty budowli, wizualizacji atmosfery, światła, kształtu podłoża i całej będącej znakiem rozpoznawczym gry, przyrody, na Isla Nublar i Isla Sorna, które wymodelowano tak, jakby odpowiadały one naszej rzeczywistości lub rzeczywistości jakiejś innej video gry, gdzie wszystko jest bardziej ludzkie niż "LEGO".

"LEGO: Jurassic World" ma cudowną oprawę muzyczną oraz wstawki tekstowe wypowiadane przez poszczególne postacie, które występowały w 4-ech filmach, i które są tu adaptowane i występują w grze. Takowe wstawki, które wydobywają się z tych małych filuternych legowatych figurek, odtwarzane są w trakcie animacji tudzież filmiku, będącego przerywnikiem fabularnym dla określonej części misji, rozdziału itp. Teksty, które mówią postacie są albo lekko zmienione, albo zachowane i wycięte z filmów w całości, i odtwarzane w stworzonej na potrzeby gry takiej samej scenerii, jak w filmie. Ma się wtedy wrażenie, jak i w takich etapach gry, które owe filmiki dopowiadające fabułę etapy te poprzedzają, że jest się z powrotem w kultowej, ikonicznej macierzy "Jurassic Park" i "Jurassic World"! Niesamowite!

Jeszcze sporo do odkrycia w każdej nawet najmniejszej zaimplementowanej przestrzeni tej gry przede mną. Skompletowałem 11 % całości rozgrywki, wliczając w to liczne znajdźki i najróżniejsze misje poboczne. Dlatego, jak na tak wczesny etap gry, na którym się znajduję, ocenię ją na: 9/10.

08.12.2019 17:24
😃
odpowiedz
kozi3000
108
Generał
10

Bardzo dobra gra! Polecam ją wszystkim !