Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Resident Evil: Code Veronica X HD

USK zdradza informacje o Resident Evil: Code Veronica na PS4 i ReCore Definitive Edition

wiadomość22 marca 2017

Według niemieckiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom wideo, Resident Evil: Code Veronica ukaże się na konsoli PlayStation 4, a ReCore doczeka się wersji Definitive Edition.

Resident Evil – od A do Z
Resident Evil – od A do Z

wiadomość19 marca 2012

Na bieżący rok zaplanowano aż trzy premiery gier należących do marki Resident Evil. Z tej okazji postanowiliśmy przedstawić Wam jej genezę, wyjaśnić dlaczego znacznie przyczyniła się do rozwoju gier wideo, a także zaprezentować szereg ciekawostek i z nią związanych.

Wysoka cena odświeżonych wersji Resident Evil 4 i Code: Veronica X

wiadomość28 lipca 2011

Poznaliśmy oficjalne ceny odświeżonych wersji Resident Evil 4 i Resident Evil Code: Veronica X. Oba tytuły we wrześniu zostaną udostępnione na łamach PlayStation Network oraz Xbox Live.

PS3
X360
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.09.2011 11:19
crazy_race
😜
crazy_race
52
Pretorianin

Widzę że Capcom nie próżnuje...dopiero co premierę miał Resident Evil 4 HD a już dostajemy Code Veronica... odcinanie kuponów trwa w najlepsze. Ale jednak kupię bo nie miałem okazji zagrać w tą część Residenta. Ech ten Capcom wiedzą jak zarobić na graczach.

22.11.2011 01:54
odpowiedz
yerodin
29
Legionista

Gra jest naprawdę dobra. ale faktycznie ostatnio odgrzewane kotlety przestały być dobre. Capcom jest mistrzem w sprzedawaniu produktu, który premierę miał dawno --> przykład Street Fighter 4, ile jeszcze takich edycji?