Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Bohemian Killing

To strona z ocenami gry Bohemian Killing. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.03.2016 23:00
swiki
53
Pretorianin

Radzę się nie napalać. Może bawię się teraz w jasnowidza, ale prawdopodobnie gra zostanie dwukrotnie przełozona, wyjdzie gdzieś na początku 2017 roku i będzie kaszanką

22.03.2016 15:19
👎
odpowiedz
HitStuntman
15
Chorąży

Nie podoba mi się... Wolę komiksowość ace attorney.

19.07.2016 11:21
Y'Berion
odpowiedz
Y'Berion
49
Centurion
9.5

No to już pojutrze, ciekawe co z tego będzie.

22.07.2016 22:18
odpowiedz
1 odpowiedź
FreaK95
19
Legionista
7.5

Jest tylko i aż "OKEJ". Graficznie nie ma dramatu, interesujące jest wpływanie poszczególnymi decyzjami na decyzje sądu, fajne jest to, że trzeba dobrze zarządzać czasem. Na minus zdecydowanie fakt, że jest to krótka gierka bez żadnej ciekawej historii.

26.07.2016 12:32
FreaK95
19
Legionista

Chciałem również dodać, że gra nie jest warta takich pieniędzy :)

26.07.2016 13:38
Codebreakeer
👎
odpowiedz
Codebreakeer
3
Junior
5.0

Przy ucieczce z więzienia gra trwa jakieś.. 10minut?

06.01.2017 12:52
drenz
odpowiedz
drenz
69
Le réveil du lion
7.0

Dobra gra - wiele możliwości jej ukończenia, choć dominującą jest jednak śmierć poprzez ścięcie. Trzeba dobrze zarządzać czasem, aby doprowadzić chociaż do odsiadki. Gra inna od reszty przygodówek. Fakt - na jej przejście za drugim razem wystarczyć może nawet kilka minut (ucieczka), ale jak chce się pokombinować to zajmuje już więcej czasu. Grafika dość przeciętna, ale dla mnie w tym wypadku jest to sprawa drugorzędna. Dobra muzyka i voice acting. Do tego gra jest nierzadko w przecenach - sam zakupiłem ją za mniej niż 9 zł. Jak dla mnie warto.

26.11.2017 15:16
odpowiedz
zanonimizowany1238483
4
Centurion

Fatalne tekstury i niektóre lokacje, czuć model z przed kilkunastu lat.

04.12.2017 18:30
😊
1
odpowiedz
zanonimizowany579358
105
Senator
6.0

Pomysł z potencjałem, ale wykonanie nienajlepsze. Mało jest gier, które rozgrywają się na salach sądowych, a jeszcze mniej jest takich, gdzie wcielamy się w mordercę i musimy tak lawirować zeznaniami by uniknąć najsurowszej kary. Wszystko to miało potencjał, jednak ostatecznie "zeznania" sprowadzają się do odtwarzania wydarzeń, które wedle bohatera miały mieć miejsce. Dostępny teren jest żałośnie mały: ot, jedna uliczka i dwa budynki na krzyż. Najgorsze jest to, że w tej niewielkiej grze jest zatrzęsienie ekranów wczytywania, które chociaż krótkie to wybijają z rytmu. Głównym zadaniem gracza jest to by być w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Sporo więc tutaj obiektów przyspieszających czas o kilka, kilkanaście minut. Trzeba też szukać dowodów, a gdy już to wszystko wiemy to można kombinować metodą prób i błędów co z naszego postępowania wyniknie. Tak naprawdę jest tylko kilka zmiennych decydujących o końcowym wyroku. Dialogi, odbywające się bez naszego udziału, są mało interesujące, więc przy kolejnych podejściach przeklikuje się praktycznie wszystko. Narracja głównego bohatera może irytować, zwłaszcza kiedy komentuje najmniejszą pierdołę jak wejście po schodach. W sumie to spodziewałem się, iż sami będziemy mogli wybierać kwestie dialogowe i głównie na umiejętnym ich prowadzeniu polegać będzie rozgrywka. Niemniej jak się rzekło pomysł ma potencjał i choć wszędzie widać budżetowość tytułu to te kilka godzinek można spędzić na kombinowaniu i dochodzeniu do różnych zakończeń. Kodzik otrzymałem za darmo od użytkownika drenz za co serdecznie dziękuję, bo swego czasu ten tytuł mnie zaintrygował. :)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze