Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Symulator kurortu nadmorskiego

To strona z ocenami gry Symulator kurortu nadmorskiego. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.09.2015 16:45
NelsonPL
😱
NelsonPL
26
Konsul
Image

HAHA symulator kurortu..
Pewnie tego w Mielnie :/

08.07.2016 19:08
😜
odpowiedz
Tom_Smith
1
Junior

pfff... teraz to jest po 9,99 w bierdonce xdd

21.11.2016 14:21
Sadistic Son
odpowiedz
Sadistic Son
42
Pretorianin
3.0

Kupiłem tę gierkę na g2a. Sam nie wiem co mną kierowało. Krótko mówiąc - ta gra to nieporozumienie. Przypomina gierkę pisaną na zaliczenie projektu przez studenciaka - początkującego programistę.
Ale żeby nie być gołosłownym:
Zaczynamy mając całkiem pokaźną kwotę w portfelu, stawiamy pierwsze budynki, czekamy aż wprowadzą się turyści... czekamy... czekamy... czekamy... odblokowujemy kolejny poziom, czytaj kolejne budynki, stawiamy je i... czekamy... czekamy... i tak w kółko. Ewentualnie od czasu do czasu zmieniamy ilość obsługi w niektórych budynkach.

Starałem się jej nie skreślać od razu. Dałem sobie 4 podejścia od początku. Nawet poplanowałem trochę w głowie przy podejściach 3 i 4 jak mają wyglądać te kurorty. No nic - gra polega na czekaniu, odblokowaniu, postawieniu nowych budynków i znów czekaniu. Nuda, NUDA i jeszcze raz NUUUDA.
NIE POLECAM TEJ GRY!