Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Guns of Icarus: Online

To strona z ocenami gry Guns of Icarus: Online. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PC PS4.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.02.2013 17:57
kapi12c
👍
kapi12c
1
Junior

Pomimo swoich niedoskonałości, Guns of Icarus: Online jest naprawdę ciekawą grą akcji mającą klimat. Dzięki niej możemy się poczuć tak, jakbyśmy naprawdę wkraczali na pokład XIX-wiecznego sterowca. Możliwość personalizacji naszych statków, mnogość ich wyboru oraz różnorodne tryby na zarówno dużych, jak i małych mapach sprawiają, że każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Ponadto gra wciąż jest rozwijana, aby sprawić, że rozgrywka będzie jeszcze lepsza. Te wszystkie cechy sprawiają, że kupując GoIO, możemy być pewni, że będziemy mieli przy nim wiele godzin dobrej zabawy.

01.11.2017 20:54
👍
odpowiedz
MartiTheDoge
2
Junior

Gra jest naprawdę świetna kupiłem mi i mojemu znajomemu tą grę polecam tą grę :)

26.07.2018 20:53
spiderlg
😃
odpowiedz
spiderlg
29
Chorąży

Guns of Icarus Alliance za darmo w
Humble Bundle jeszcze 2 dni