Komentarze do wiadomości: „Wspólnie z moim ojcem jesteśmy ofiarami manipulacji”. Polscy twórcy Thorgala znów uniknęli zlicytowania, ale sprawiedliwość wciąż może ich dosięgnąć

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
02.06.2026 19:07
Grifter
1
5
odpowiedz
Grifter
55
Konsul

To bardzo smutne. Szczególnie wobec pana Rosińskiego seniora, który obecnie już choruje i liczył, w dobrej wierze, że przekaże swe dziedzictwo w dobre ręce.
Niestety trafił na s**synów! Niech ich Gandalf Szalony złoży w ofierze na drakkarze!

Liczę na to, że Rosińscy doczekają się sprawiedliwości, choć znając mielenie młynów polskiej Temidy, stawiam, że potrwa to dłużej niż pobyt Thorgala w "Rajskiej Grocie".

post wyedytowany przez Admina 2026-06-02 19:22:51
02.06.2026 19:07
Grifter
1
5
odpowiedz
Grifter
55
Konsul

To bardzo smutne. Szczególnie wobec pana Rosińskiego seniora, który obecnie już choruje i liczył, w dobrej wierze, że przekaże swe dziedzictwo w dobre ręce.
Niestety trafił na s**synów! Niech ich Gandalf Szalony złoży w ofierze na drakkarze!

Liczę na to, że Rosińscy doczekają się sprawiedliwości, choć znając mielenie młynów polskiej Temidy, stawiam, że potrwa to dłużej niż pobyt Thorgala w "Rajskiej Grocie".

post wyedytowany przez Admina 2026-06-02 19:22:51
03.06.2026 22:46
1.1
odpowiedz
shiftzaurdrift
0
Junior

Grifter Jakiej sprawiedliwosci? Rosinski junior polecial do studia ktore jesli sie nie myle stworzylo doslownie 0 gier, i zabralo sie za dwie duze gry naraz, to nie moglo sie udac. A cala praca tego studia byla skupiona na tworzeniu cinematikow aby nalowic inwestorow. Mogl wybrac studo ktore jakas gre stworzylo przynajmniej jedna

02.06.2026 20:08
baltazar1908
2
odpowiedz
9 odpowiedzi
baltazar1908
47
Generał

Szkoda że tak to się kończy, bo pomysł na sukces sprzedażowy był pewny.

02.06.2026 21:18
Dead Men
2.1
odpowiedz
Dead Men
197
Senator

baltazar1908 to powiedz to Thorgalowu od Cryo z 2000 roku

03.06.2026 07:00
baltazar1908
2.2
odpowiedz
baltazar1908
47
Generał

Dead Men Komiksy zaczeły wychodzić trochę wceśniej niż w roku 2000 bo Zdradzona Czarodziejka wyszła w 1989 roku, wiem bo miałem na starszym
lapie mam wszystkie cześci poza ostatnią.

post wyedytowany przez baltazar1908 2026-06-03 16:21:14
03.06.2026 15:19
Dead Men
2.3
odpowiedz
Dead Men
197
Senator
Wideo

baltazar1908 mój komentarz był o tym. Wtedy nie pykło.

https://www.youtube.com/watch?v=Gv5FUokkXT8

post wyedytowany przez Dead Men 2026-06-03 15:20:55
03.06.2026 16:22
baltazar1908
2.4
odpowiedz
baltazar1908
47
Generał

Dead Men jak na 2002 rok graficznie wygląda bardzo dobrze, poruszanie zawodnikiem podobne jak w resident evil jeszcze na psx1.

03.06.2026 17:34
Dead Men
2.5
odpowiedz
Dead Men
197
Senator

baltazar1908 ale sukcesu nie było i studio zdechło

03.06.2026 18:21
RoyPremium
2.6
odpowiedz
RoyPremium
32
Konsul

Dead Men przy okazji premiery to gazety zjechały ten tytuł i otrzymywał on niskie noty.

03.06.2026 21:06
Dead Men
2.7
odpowiedz
Dead Men
197
Senator

RoyPremium ale to nie była też wybitna gra takie 6 na 10 maks.

03.06.2026 21:57
baltazar1908
2.8
odpowiedz
baltazar1908
47
Generał

Dead Men szkoda bo potencjał widać był

03.06.2026 22:41
2.9
odpowiedz
shiftzaurdrift
0
Junior

Dead Men Gra Thorgal z 2000 byla slaba. Krotka przygodowka. Thorgal powinien byc gra rpg.

02.06.2026 20:17
RoyPremium
3
2
odpowiedz
1 odpowiedź
RoyPremium
32
Konsul

Ogólnie się nie powinno dawać dotacji na gry komputerowe, bo to tylko przyciągnęło do branży partaczy i naciągaczy. Tym bardziej brawa dla Rebel Wolves, że udało im się od zera zrobić studio, znaleźć hajs i teraz spoko zapowiadającą się gierę dowożą.

Pozostaje tylko kolejny raz przejść "Curse of Atlantis" :D :D :D

post wyedytowany przez RoyPremium 2026-06-02 20:31:13
02.06.2026 22:32
3.1
odpowiedz
WindMorro
15
Pretorianin

RoyPremium Zeby być partaczem, trzeba coś spartolić. Oni są po prostu złodziejami

02.06.2026 20:38
Drenz
4
1
odpowiedz
Drenz
48
Senator
Wideo

Rosińscy nie mają coś szczęścia do ludzi. Gość z PolishComicArt, teraz Mighty Koi. Wszędzie sępy, które tylko chcą uszczknąć jak najwięcej dla siebie korzystając z czyjegoś dorobku. Z drugiej strony trochę też ich wina, że pewnych rzeczy dokładniej nie sprawdzili. Dofinansowania z PISF to żadna rekomendacja, bo byle gówno może dostać stamtąd kasę - dotacje stamtąd to w większej mierze marnotrawienie pieniędzy Polaków. NCBR to samo - przecież NIK wykazał jak tam na konkursach przepalono miliardy złotych. Ogólnie szkoda, że nadal nie doczekamy się czegoś konkretnego w świecie Thorgala. Film/serial poza tymi fanowskimi barachłami - brak. Były plotki, że coś tam jest na rzeczy i na plotkach się skończyło. Muzyka dedykowana Thorgalowi mi kompletnie nie siadła. Można sobie posłuchać: https://www.youtube.com/watch?v=8tmRpCV3Cmo&list=RD8tmRpCV3Cmo&start_radio=1
Same komiksy też już są przeciętne (poza pierwszymi albumami z Thorgal.Saga) i seria się rozmyła. Przygodówka z Thorgalem była tragiczna. Ogólnie marka jedzie jedynie na nostalgii i komiksach wydanych w tamtym wieku.

02.06.2026 21:13
Dead Men
5
2
odpowiedz
5 odpowiedzi
Dead Men
197
Senator

Największym oszustem i pijawką to jest syn Rosińskiego żerujący na dorobku swego ojca kto oglądał dokument na HBO ten wie. A scena aukcji wręcz obrzydliwa. Okropna wesz.

post wyedytowany przez Dead Men 2026-06-02 21:19:28
02.06.2026 21:21
Drenz
5.1
odpowiedz
Drenz
48
Senator

Dead Men Chęć szybkiego dorobienia się i potem takie wpadki nie biora się z niczego.

02.06.2026 21:45
MilornDiester
5.2
odpowiedz
MilornDiester
56
Generał

Dead Men Jaki dokument?

03.06.2026 15:18
Cziczaki
5.3
1
odpowiedz
Cziczaki
208
Renifer

MilornDiester "Ja, Rosiński" z 2024, jest do obejrzenia na HBO.

03.06.2026 17:31
MilornDiester
5.4
odpowiedz
MilornDiester
56
Generał

Cziczaki Dzięki

06.06.2026 16:15
Cziczaki
5.5
odpowiedz
Cziczaki
208
Renifer

Dead Men Właśnie obejrzałem ten dokument i nie zauważyłem niczego obrzydliwego w scenie aukcji ani pozostałych. Żadna scena nie robiła z niego oszusta ani pijawki, możesz rozwinąć skąd ten hejt na juniora?

02.06.2026 21:35
😁
6
odpowiedz
Halabarda Geralta
31
Konsul

twórcy Thorgala

03.06.2026 22:35
7
odpowiedz
shiftzaurdrift
0
Junior

To bylo do przewidzenia. Nieznane studio zabralo sie za dwie duze gry naraz, Jesli sie nie myle mieli 0 gier stworzonych. Robili ladne cinematiki aby zbudowac hype i aby nalowic inwestorow jeleni. Wystarczylo aby pan Rosinski junior zamiast liczyc kase przesledzil jakie gry wydali i kierowal sie logika i nie mrzonkami.

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl