To bardzo smutne. Szczególnie wobec pana Rosińskiego seniora, który obecnie już choruje i liczył, w dobrej wierze, że przekaże swe dziedzictwo w dobre ręce.
Niestety trafił na s**synów! Niech ich Gandalf Szalony złoży w ofierze na drakkarze!
Liczę na to, że Rosińscy doczekają się sprawiedliwości, choć znając mielenie młynów polskiej Temidy, stawiam, że potrwa to dłużej niż pobyt Thorgala w "Rajskiej Grocie".
To bardzo smutne. Szczególnie wobec pana Rosińskiego seniora, który obecnie już choruje i liczył, w dobrej wierze, że przekaże swe dziedzictwo w dobre ręce.
Niestety trafił na s**synów! Niech ich Gandalf Szalony złoży w ofierze na drakkarze!
Liczę na to, że Rosińscy doczekają się sprawiedliwości, choć znając mielenie młynów polskiej Temidy, stawiam, że potrwa to dłużej niż pobyt Thorgala w "Rajskiej Grocie".
lapie mam wszystkie cześci poza ostatnią.
Ogólnie się nie powinno dawać dotacji na gry komputerowe, bo to tylko przyciągnęło do branży partaczy i naciągaczy. Tym bardziej brawa dla Rebel Wolves, że udało im się od zera zrobić studio, znaleźć hajs i teraz spoko zapowiadającą się gierę dowożą.
Pozostaje tylko kolejny raz przejść "Curse of Atlantis" :D :D :D
Rosińscy nie mają coś szczęścia do ludzi. Gość z PolishComicArt, teraz Mighty Koi. Wszędzie sępy, które tylko chcą uszczknąć jak najwięcej dla siebie korzystając z czyjegoś dorobku. Z drugiej strony trochę też ich wina, że pewnych rzeczy dokładniej nie sprawdzili. Dofinansowania z PISF to żadna rekomendacja, bo byle gówno może dostać stamtąd kasę - dotacje stamtąd to w większej mierze marnotrawienie pieniędzy Polaków. NCBR to samo - przecież NIK wykazał jak tam na konkursach przepalono miliardy złotych. Ogólnie szkoda, że nadal nie doczekamy się czegoś konkretnego w świecie Thorgala. Film/serial poza tymi fanowskimi barachłami - brak. Były plotki, że coś tam jest na rzeczy i na plotkach się skończyło. Muzyka dedykowana Thorgalowi mi kompletnie nie siadła. Można sobie posłuchać: https://www.youtube.com/watch?v=8tmRpCV3Cmo&list=RD8tmRpCV3Cmo&start_radio=1
Same komiksy też już są przeciętne (poza pierwszymi albumami z Thorgal.Saga) i seria się rozmyła. Przygodówka z Thorgalem była tragiczna. Ogólnie marka jedzie jedynie na nostalgii i komiksach wydanych w tamtym wieku.
Największym oszustem i pijawką to jest syn Rosińskiego żerujący na dorobku swego ojca kto oglądał dokument na HBO ten wie. A scena aukcji wręcz obrzydliwa. Okropna wesz.
To bylo do przewidzenia. Nieznane studio zabralo sie za dwie duze gry naraz, Jesli sie nie myle mieli 0 gier stworzonych. Robili ladne cinematiki aby zbudowac hype i aby nalowic inwestorow jeleni. Wystarczylo aby pan Rosinski junior zamiast liczyc kase przesledzil jakie gry wydali i kierowal sie logika i nie mrzonkami.