Komentarze do wiadomości: W Marathon można zagrać za darmo, ale tylko przez tydzień. Bungie pozwala sprawdzić wielkie zmiany w 2. sezonie

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
28.05.2026 11:12
Wronski
1
6
odpowiedz
Wronski
39
Senator

*nikogo

28.05.2026 11:39
Kwiliniosz
2
6
odpowiedz
Kwiliniosz
83
Generał

Via Tenor

.

28.05.2026 13:59
3
2
odpowiedz
damianekhaha89
17
Legionista

12 tys. Graczy to moim zdaniem wynik fatalny biorąc pod uwage koszt całej gry i kosz zakupu Bungie przez Sony.

02.06.2026 22:45
4
odpowiedz
Mogiel
1
Legionista

Goltar co tam byczku? Nadal świetna gra która utrzyma się przez lata?

03.06.2026 06:44
Szlugi12
5
odpowiedz
Szlugi12
132
BABYMETAL

To już wolę zrobić Gothica Remake preorder xd

03.06.2026 07:10
6
odpowiedz
rybka5
25
Centurion

Tego gniota nawet darmowa wersja nie uratuje.

03.06.2026 10:13
Mqaansla
7
odpowiedz
Mqaansla
48
Generał

Moderatorzy gry-online.pl usuwają posty za wrongthinka/myślozbrodnie - może zastanów się jaka powinna być na to twoja reakcja.

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl