Komentarze do wiadomości: Valve ujawnia ceny Steam Machine i pełną specyfikację. Premiera w następnym tygodniu, w kolejkę trzeba się ustawiać już teraz

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
22.06.2026 19:21
3
9
odpowiedz
4 odpowiedzi
Ummon
70
Pretorianin

No cóż, złe czasy żeby wypuszczać sprzęt, i do niego nie dokładać.
Taka fajna idea rozbita o kryzys na rynku pamięci.

22.06.2026 19:47
dzl
10
5
odpowiedz
dzl
122
John DOOM

Nie wiem jak można było spodziewać się niższej ceny przy obecnym kryzysie z pamiecią.

Inna sprawa, że i tak pierwszy batch się sprzeda, a i sama "maszynka" będzie miała wartość kolekcjonerską.

22.06.2026 19:19
Gandohar
1
odpowiedz
Gandohar
36
Pretorianin

Hahahahaha
Przypomnę, że to wydajnością będzie porównywalne do bazowej PS5

post wyedytowany przez Gandohar 2026-06-22 19:20:41
22.06.2026 19:23
1.1
17
odpowiedz
mazurek92
57
Konsul

Gandohar Tylko, że na Piece of Sh*t 5 nawet nie ma 10% gier co na Steam Machine.

22.06.2026 19:27
Gandohar
1.2
9
odpowiedz
Gandohar
36
Pretorianin

mazurek92 Masz na myśli ten potok gówno gierek na steam i AI slop?

22.06.2026 19:28
-=Esiu=-
1.3
1
odpowiedz
-=Esiu=-
224
Everybody lies

Gandohar I pewnie 20 tysięcy visual noveli

22.06.2026 19:49
Link
1.4
7
odpowiedz
Link
37
Senator

Gandohar Za to są mnóstwo perełki takich jak Absolum, Against the Storm, Bionic Bay, Hollow Knight, Dave the Diver, Dome Keeper, Drova: Forsaken Kin, Minishoot' Adventures, MOUSE: P.I. For Hire, Reanimal, Replaced, Pacific Drive, Frostpunk, Mina the Hollower, Ori, SteamWorld Dig, Hades, Yuppie Psycho, Omori, Timberborn i ponad 1000 hitów, a nie tylko gry AA i AAA takich jak Resident Evil, Baldur's Gate, Pragmata, Expedition 33, Subnautica, Tormented Souls, The Alters czy Crimson Desert, albo Heroes of Might and Magic, więc trudno się zgodzić z Twoim twierdzeniem.

Mogę jeszcze wymienić ponad 1000-3000 hitów (mam własny katalogu).

To kwestia gustu. Jeśli te gry są dla Ciebie gówno, to lepiej zrezygnuj z graniem i wyjdź do lasu. Dobrze Ci się zrobi. Raczej nie znajdziesz jakaś grę, co Cię zadowoli.

-=Esiu=- Za to znajdą się perełki takich jak Ace Attorney, Slay the Princess, Doki Doki Literature Club Plus!, Steins;Gate, No, I'm not a Human i tak dalej. Te gatunki nie muszą być nudne.

post wyedytowany przez Link 2026-06-22 19:51:05
22.06.2026 20:05
1.5
1
odpowiedz
chronzky
10
Legionista

Link Fajna lista, jakbyś wymienił więcej to bardzo dziękuję, akurat rozglądam się za jakimiś fajnymi pozycjami przed steam summer sale :)

22.06.2026 20:17
1.6
odpowiedz
noobmer
67
Senator

mazurek92 ale za to nie trzeba płacić za multi a nawet sony nie ma swoich serwerów

22.06.2026 20:45
Chomik_W_Zbroi
1.7
odpowiedz
Chomik_W_Zbroi
2
Chorąży

mazurek92 Gier brak, ceny w górę, a fanboje i tak podziękują, że mogą płacić haracz za granie online. Taniej nie będzie, ale za to stabilnie... stabilnie drożej.

22.06.2026 20:49
Link
1.8
1
odpowiedz
Link
37
Senator

chronzky Jak chcesz, to bardzo proszę. :)

- Wall World 1-2
- Altered Alma (w produkcji, ale można grać w demo)
- Batbarian: Testament of the Primordials
- The Count Lucanor
- Catechesis (w produkcji, jest demo)
- Crime Scene Cleaner (sprzątacz do wynajęcie, który sprząta dużo krwi i wszelkie ślady po zbrodni, wymaga dużo cierpliwości)
- DarkSwitch (Frostpunk + wielkie drzewo a la elfów)
- Death Howl
- Do No Harm
- The Eternal Life of Goldman (w produkcji, jest demo, zdecydowanie to polecam)
- Hellmart (supermarket + horror)
- Heroes of Science & Fiction (Heroes of Might and Magic + sci-fi)
- Karma: The Dark World (coś dla fanów Observer)
- The Last Gas Station
- Lovish
- Astalon: Tears of the Earth
- Castle In The Darkness
- La-Mulana 1-2 (bardzo wymagający metroidvania z mnóstwo zagadki, sam raz dla fanów Indiana Jones)
- Pioneers of Pagonia (dla fanów Settlers)
- Signalis
- Ghost 1.0
- Songs of Silence
- Songs of Conquest
- Tails of Iron
- The Third Shift (horror w muzeum jako strażnik + styl retro Game Boy)
- Travellers Rest (w produkcji, ale warto to mieć na oku, bo to symulacja prowadzenie karczma plus piękny pixel-art, sam raz dla fanów Stardew Valley)
- Chained Echoes
- Contraband Police (dla fanów Papers, Please)
- Forgotton Anne, Forgotlings
- The Precinct (taki GTA, ale jako policjant)
- WarTales
- Factorio
- Bad Cheese
- Strange Antiquities
- Children of Morta
- Isles of Sea and Sky (taki Legend of Zelda, brak walki, ale za to mnóstwo zagadki środowiskowe)
- The Exit 8
- Yes, Your Grace (i kontynuacja Yes, Your Grace: Snowfall)
- 2Dark
- Afterimage
- Age of Darkness: Final Stand
- Aliens: Dark Descent (to gra AA, ale niedoceniona gra taktyczna dla fanów Obcy)
- ANNO: Mutationem
- Azure Striker Gunvolt 1-3 (jak ktoś lubi MegaMan)
- Beholder
- Binding of Isaac
- Mewgenics
- BioGun
- The Case of the Golden Idol
- Darkest Dungeon 1-2
- Undertale i Deltarune
- Ib (bardzo dobry horror
- Darkwood
- The Drifter
- Look Outside
- Mouthwashing
- My Friendly Neighborhood
- Order 13 (jak ktoś lubi zajmować się magazynu i słodki kot, ale uważaj na demonów ;)
- Pools (coś dla fanów Backrooms, ale bez potworów i takie tam jumpscare, to dla atmosfera)
- RimWorld
- Shattered Pixel Dungeon
- Starship Troopers: Terran Command
- Monument Valley 1-3
- Project Warlock 1-2
- Satisfactory
- There Is No Game: Wrong Dimension (dość oryginalna gra ;)
- 60 Seconds!
- 1001 Spikes
- Aeterna Noctis
- Beyond The Edge Of Owlsgard
- Biomorph
- Blood West (horror + Dziki Zachód + akcja RPG)
- Blue Prince
- Boxes: Lost Fragments
- serii Creepy Tale
- CrossCode
- Dungeons of Dreadrock 1-2 (to gra logiczna, nie akcja RPG)
- Ells Tales: Egg
- Ender Lilies
- Ender Magnolia
- Blasphemous 1-2
- Ghost Song
- Owlboy
- Savant - Ascent
- Vikings On Trampolines
- Souldiers (BARDZO TRUDNY metroidvania + Dark Souls z bardzo urokliwa pixel-art)
- Fear & Hunger 1-2 (Uwaga! Zawiera bardzo mocne i kontrowersyjne sceny! Nie dla każdego!)
- Gordian Quest
- HAAK
- In Stars And Time
- Last Epoch
- The Last Faith (dla fanów Blasphemous + Bloodborne)
- Last Train Home (2023)
- Neon White
- Neverway
- Nine Sols (dla fanów Hollow Knight, ma całkiem dobry klimat i fabuła)
- OneShot

22.06.2026 20:50
1.9
odpowiedz
voic3d
3
Junior

mazurek92 Zobacz ile gier (dobrych gier) jest na PS5, a ja o tak gram w 2-3 w danej chwili. Pierdylion gier, które pograsz parę godzin i tak wracasz do swoich perełek. Co do ceny SM... Za drogo jak dla mnie

22.06.2026 21:01
Link
1.10
odpowiedz
Link
37
Senator

chronzky i jeszcze to...

- Pocket Mirror
- Little Goody Two Shoes
- Prim
- Regalia: Of Men And Monarchs
- The Silent Age
- Slay the Spire 1-2
- The Stone of Madness
- To the Moon
- Tormenture (sam raz dla fanów Atari ;)
- Undying (taki Walking Dead, gdzie właściwe wychowanie syna odegra bardzo ważna rolę w późniejszym fazie rozgrywki)
- Voidwrought (za parę dni możesz pobrać za darmo w Epic Games ;)
- War Hospital (ciekawa gra, ale niestety za często wywala mi do pulpitu)
- The Witch's House
- 20 Minutes Till Dawn
- 911 Operator
- A Hat in Time (jak ktoś lubi Mario 64)
- A Short Hike
- The Transylvania Adventure of Simon Quest (w produkcji, jest demo, to taki parodia Castlevania ;)
- Age of Decadence
- Alisa
- Animal Well
- Super Hydorah (polecam też zajrzeć do strony locomalito.com)
- Cursed Castilla (Maldita Castilla EX)
- Aquaria
- Axiom Verge 1-2
- Blaster Master Zero 1-3
- Baba Is You
- Backpack Hero
- Being and Becoming (w produkcji...)
- Below
- serii The Blackwell
- Braid
- Limbo
- The Bridge
- BROK the InvestiGator
- Buckshot Roulette
- Bug Fables: The Everlasting Sapling
- Carto
- Catherine
- Cave Story+
- Celeste
- Choo-Choo Charles
- CHUCHEL
- Crow Country
- Crowsworn (w produkcji...)
- Cry of Fear
- Cryptmaster
- serii Cube Escape
- Cult of the Lamb
- Cuphead
- serii Danganronpa
- The Darkside Detective 1-2
- Dead Cells
- Dead Synchronicity
- Death's Door
- Death's Gambit
- The Deed
- Deep Sky Derelicts
- serii Deep Sleep
- Dex
- Dispatch
- Don't Escape 1-4
- Don't Starve
- Dread Delusion
- Dredge
- Eastward
- Kingdom
- The Escapists
- FAITH: The Unholy Trinity
- Shovel Knight
- Fez
- Fight Knight
- The Forest i Sons of the Forest
- Forgive Me Father 1-2
- The Forgotten City
- Fran Bow
- Freedom Planet 1-2 (dla fanów Sonic)

post wyedytowany przez Link 2026-06-22 21:31:26
22.06.2026 19:20
-=Esiu=-
😱
2
4
odpowiedz
-=Esiu=-
224
Everybody lies

Via Tenor

ILE???

post wyedytowany przez -=Esiu=- 2026-06-22 19:20:25
22.06.2026 19:21
3
9
odpowiedz
4 odpowiedzi
Ummon
70
Pretorianin

No cóż, złe czasy żeby wypuszczać sprzęt, i do niego nie dokładać.
Taka fajna idea rozbita o kryzys na rynku pamięci.

22.06.2026 19:30
3.1
odpowiedz
Ummon
70
Pretorianin

Do tego są o rok spóźnieni - jakby wydali przed końcem wsparcia dla win 10 to bym kupił, a tak, kupiłem nowego kompa do win 11, i niech się cmokną.

22.06.2026 19:55
TwojaStaraWTeamie
3.2
1
odpowiedz
TwojaStaraWTeamie
3
Chorąży

Ummon Całość działa pod kontrolą SteamOS 3. ALE OK niech sie cmokną xD

22.06.2026 20:00
Persecuted
3.3
1
odpowiedz
Persecuted
167
Adeptus Mechanicus

TwojaStaraWTeamie Chodzi o to, że pod koniec wsparcia Win 10 wielu ludzi rozglądało się za nowym PC. Wtedy Valve mogło lepiej pozycjonować się na ryneku, licząc na wyższe zainteresowanie. Dziś wielu zrobiło już przesiadkę, budując własny zestaw, więc nowy PC im niepotrzebny przez kilka kolejnych lat.

post wyedytowany przez Persecuted 2026-06-22 20:01:22
22.06.2026 20:29
3.4
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Ummon I teraz bujasz się na bloatware który jest tykającą bombą, a wystarczyło pozostać na Win 10.

22.06.2026 19:25
adam11$13
4
2
odpowiedz
adam11$13
142
EDGElord
Image

Cóż - jak to mówili "dead on arrival". Kupi to paru psychofanów Valve, techno-brosi i scalperzy. Przy tej cenie dla zwykłego użytkownika naprawdę lepiej pokusić się na zestaw PS5+Switch 2 jeśli ktoś naprawdę celuje w konsolowe doświadczenie.

post wyedytowany przez adam11$13 2026-06-22 19:26:34
22.06.2026 19:27
5
odpowiedz
Ummon
70
Pretorianin
Image

Ja tan widzę 4 389,00 w najtańszej wersji.

22.06.2026 19:40
6
odpowiedz
Ingolosio
25
Chorąży

nie opłacalne dziękuje dobranoc Xd

22.06.2026 19:44
Racja
7
1
odpowiedz
Racja
14
Generał

Kto to kupi

22.06.2026 19:45
Dead Men
8
odpowiedz
Dead Men
198
Senator

Tanio 🤣🤣🤣🤣🤣

22.06.2026 19:47
HETRIX22
9
odpowiedz
1 odpowiedź
HETRIX22
222
PLEBS

Jaki bezsensowny wariant 512 gb, mogli chociaż zacząć od 1tb. Za to super sprawa, że system kolejki zostanie przelosowany - genialne posunięcia na skalperów i youtuberów. Co do ceny - bez niespodzianek. Ciekawi mnie czy jacyś GOLowicze się pokuszą.

post wyedytowany przez HETRIX22 2026-06-22 19:53:34
22.06.2026 19:58
9.1
1
odpowiedz
MY-P3-ME
6
Legionista

HETRIX22 Raczej niewielu skusi się na tą opcję. To sprytna manipulacja cenowa. Paczcie jak tanio, poniżej 5000 zł.

22.06.2026 19:47
dzl
10
5
odpowiedz
dzl
122
John DOOM

Nie wiem jak można było spodziewać się niższej ceny przy obecnym kryzysie z pamiecią.

Inna sprawa, że i tak pierwszy batch się sprzeda, a i sama "maszynka" będzie miała wartość kolekcjonerską.

22.06.2026 19:49
11
odpowiedz
1 odpowiedź
lusiek
32
Chorąży

huehuehue kupiłem ps5 pro po tym jak ogłosili podwyżki ale ceny jeszcze były stare. róznicę w cenie pokryłem ze sprzedaży ps5 po obecnej wyższej cenie. powodzenie Gaben

22.06.2026 20:31
Heisenberg95
11.1
odpowiedz
Heisenberg95
51
Pretorianin

lusiek Ja tez tak zrobilem

22.06.2026 19:49
Łosiu
12
4
odpowiedz
5 odpowiedzi
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Image
Wideo

Bazując na recenzji Gamers Nexus to sprzęt jest dobrze wyceniony. Idzie w podobnych pieniądzach złożyć coś ciut szybszego, ale nie w tej kubaturze, designie i głośności. Cena jest winą szału na AI i powalonych cen pamięci i dysków. Cudów nie ma.

https://www.youtube.com/watch?v=66QzlDewigE

22.06.2026 19:54
-=Esiu=-
12.1
odpowiedz
-=Esiu=-
224
Everybody lies

Łosiu No wiadomo było, że cena podskoczy przez wymiary, bo złożenie sobie pc-kostki 16 centymetrów jest nierealne, a wygląda to świetnie.

22.06.2026 19:56
Łosiu
12.2
1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

-=Esiu=- Ja tam kibicuje. Cała idea SteamOS i ustandaryzowanego PC do gier, który jest ładnym meblem a nie klocem jak najbardziej do mnie przemawia. Jak zaczną pod to optymalizować gierki to właśnie to będzie end game.

post wyedytowany przez Łosiu 2026-06-22 19:56:52
22.06.2026 19:57
-=Esiu=-
12.3
odpowiedz
-=Esiu=-
224
Everybody lies
Image

Łosiu Jeszcze mnie zastanawia to:

Jak na tym będzie działać taki windows...

22.06.2026 20:16
12.4
odpowiedz
noobmer
67
Senator

-=Esiu=- A jak ma działać? Bedzie działał normalnie, jedynie pytanie jak gpu bedzie wyglądało w sterowniku

22.06.2026 21:28
Ergo
12.5
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Łosiu

Ja mam takie pytanko. Ostatnimi czasy jak wchodzę na gryonline to wyskakuje mi powiadomienie, że zablokowano przekierowanie na redirhub.top. Myślałem, że to może coś u mnie, ale to się pojawia tylko na waszej stronie. O co z tym w ogóle chodzi? Ostatnio wyskakuje dość często.

post wyedytowany przez Ergo 2026-06-22 21:28:45
22.06.2026 19:58
MilornDiester
13
1
odpowiedz
MilornDiester
58
Generał

Złe czasy chyba nastały dla sprzętu.

8 rdzeni procesora miały już PS4 i Xone...

16GB jest standardem od premiery PS5 i XSX a na PC to już raczej 32 GB wypada mieć.

Rozumiem, że 6 rdzeni ZEN 4 to nieporównywalnie więcej niż 8 rdzeni poprzednich zenów, o czasach PS4 nie wspominając, ale jednak chciałoby się pod każdym względem przynajmniej nie cofać.

Zwłaszcza, że sprzęt swoj kosztuje.

Jak rok temu składałem komputer to za połowę ceny tego najwyższego zestawu złożyłem PCta z 32 GB Ramu, 12 rdzeniami w procesorze (r9 5900X) i 12 GB na karcie graficznej (3080ti). Rozumiem, że na rynku wtórnym jest inaczej, ale jednak przepaść jest ogromna.

Valve jest jednak w tej ciekawej sytuacji, że nie potrzebuje sprzedawać sprzętu aby budować społeczność w swoim ekosystemie bo ten już mają i to raczej nim przyciągają ludzi do sprzętu, na którym zarabiają. Jest to odwrotna sytuacja od SONY i MS które dopłacają do konsol żeby potem sobie to odbić na prowizji z gier. Valve i tak ma zagwarantowaną prowizję z rynku PC, więc na sprzęcie mogą sobie tylko dorobić.

Pytanie ile osób to kupi kiedy konsole są tańsze a PCty całkiem podobne i z możliwością personalizacji pod siebie?

Jakaś tam grupa na pewno będzie. Jeśli ktoś akurat zmienia sprzęt, ma dużą bibliotekę Steam i szuka połączenia PCta z konsolą to jest to spoko opcja. Natomiast trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś mając już jakiś niezły sprzęt i nie mając nadmiaru gotówki na kupowanie sobie tego w ramach ciekawostki, zdecydował się na zakup.

Kilka mln w najbliższych latach sprzedadzą ale rewolucji nie będzie. Nie jest to ani żaden przełom jeśli chodzi o opłacalność ani nie zasokaja jakiejś szczególnie palącej potrzeby rynku.

22.06.2026 20:01
Racja
14
odpowiedz
Racja
14
Generał

A jak tam Half Life 3 w zestawie. Będzie?

22.06.2026 20:18
baltazar1908
15
1
odpowiedz
1 odpowiedź
baltazar1908
46
Generał
22.06.2026 20:40
Terefere85
15.1
5
odpowiedz
Terefere85
66
Konsul

baltazar1908 Nie no super - używany laptop od sprzedawcy spoza kraju w dodatku z oceną na poziomie 66% pozytywnych komentarzy... 😒

22.06.2026 20:21
tailless
16
2
odpowiedz
tailless
6
Centurion

Może i nie jest jakkolwiek tani, ale przynajmniej możemy się cieszyć zalaniem internetu AI slopem

22.06.2026 20:23
Racja
17
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Racja
14
Generał

Ten sprzęt może uratować GTA vi. Optymalizacja jak pod konsole moze kilka osób zachęcić do zakupu.

22.06.2026 21:34
17.1
odpowiedz
tytusr
3
Junior

Racja Przecież GTA vi nie będzie na ten sprzęt do momentu wydania wersji pc za jakieś 2-3 lata pewnie

22.06.2026 20:29
Heisenberg95
18
odpowiedz
Heisenberg95
51
Pretorianin

Słabizna i jeszcze za to chca od 4000 do ok 6000 zl. Nie dzieki ma swoj pc... Ciekawer kto to kupi ?

22.06.2026 20:41
skibru74
19
1
odpowiedz
skibru74
2
Legionista

Szkoda tego kryzysu, bo liczyłem , że uda mi się mieć w końcu mały komputer (kawalerka), a cena dla mnie mocno zaporowa. W ciągu ostatniego roku kupiłem używanego Series X (1700 PLN) oraz Steam Decka (1400) i patrząc na obecny rynek to jestem mocno zadowolony z tej decyzji, bo z tym zestawem zagrać mogę praktycznie we wszystko.

22.06.2026 20:51
Terefere85
20
odpowiedz
Terefere85
66
Konsul
Image

Jakby kosztowało koło 3 tys to bym szczerze mówiąc brał, ale po ostatniej zmianie cen Steam Decków było widać, że nie będzie dobrze.
Szkoda, bo jakby nie patrzeć, to sprzęt nie jest zły - owszem są mocniejsze PC czy laptopy, ale to co tutaj dostajemy w zupełności wystarcza nawet do nowych gier w ultra i 1080p... tylko nie w tej cenie.
Ehh, a mogło być tak dobrze.

post wyedytowany przez Terefere85 2026-06-22 20:52:10
22.06.2026 20:53
sonn
21
odpowiedz
sonn
96
Lubię gry!

Tak jak się spodziewałem okolice 5k, kusi, ale drogo, poczekam na pierwsze recenzje i może się skuszę. Ciekawe jak będzie z realną wydajnością.

22.06.2026 20:54
22
1
odpowiedz
1 odpowiedź
bartoszs447662
2
Junior

Hahaha chyba ich ..... Za te cenę złoże se lepszy komp poczekam 2 miesiące na pełne latki staram os i będę miał sprzęt mocniejszy na tej samej architekturze , ciekawe ilu to kupi a ilu zostanie opłaconych aby to reklamować żebyś kupił .

22.06.2026 21:32
HETRIX22
22.1
odpowiedz
HETRIX22
222
PLEBS

bartoszs447662 ale ty chyba nie ogarniasz, że to ma być komputer do podłączenia do TV w salonie. Nikt oprócz ciebie nie planuje zastępować komputera tym konso-komputerkiem.

post wyedytowany przez HETRIX22 2026-06-22 21:33:27
22.06.2026 20:57
23
1
odpowiedz
PCMREpic
58
Generał

Dla mnie sprzęt średniak. W tej cenie da się złożyć coś lepszego, więc lipa. Wygląd i hałas nie ma dla mnie kompletnie znaczenia, bo i tak PC stoi w osobnym pomieszczeniu za ścianką "TV", więc nie mam nawet na niego wglądu.
Osobiście czekam co oni wyprawili z Steam OS 3 czy to juz ten czas, gdzie z PC będzie dało się zrobić pełnoprawną konsolę czy jednak nie.
Mam tak zrobionego PC, gdzie jest on dla mnie jak konsola, ale przez ułomny system, korzystanie to dramat.
W końcy może po tylu latach oczekamy się systemu przyjaznego grom na PC, bo to od zawsze była katastrofa.

22.06.2026 21:05
Chomik_W_Zbroi
24
odpowiedz
Chomik_W_Zbroi
2
Chorąży

Jeżeli tak wygląda "niedokładanie do sprzętu" to sukcesu nie wróżę kolejnym generacjom konsol.

22.06.2026 21:10
retruśgejmer
25
odpowiedz
retruśgejmer
50
Generał

Taki syf za taką cenę? XD

22.06.2026 21:22
26
odpowiedz
Fawkulce
3
Chorąży

To już se lepiej złożyć pc

22.06.2026 21:22
27
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

Ale te zmienne nakładki na obudowę to żart, spodziewałem się lepszego gustu po Valve np. Lambdy z Half-Life lub coś z Portala, a tutaj zwykła zmiana koloru dodatkowo brzydsze niż standardowe.

Teraz czekamy na nowego Half-Life.

22.06.2026 21:22
Taku88
28
odpowiedz
Taku88
83
Centurion

A w d... sobie wsadźcie stacjonarkę o tej wydajności za tą cenę. Spokojnie idzie kupić laptopa z RTX 4060 za te same pieniądze i mieć dodatkowo ekran, klawiaturę i baterię.

22.06.2026 21:31
29
odpowiedz
tytusr
3
Junior

Niezła cenowa odklejka. Prawie 5 lat temu kupiłem series X, który nie dość, że dużo mocniejszy od tego truchła kosztował w sklepie 2200 PLN. Odlot. Szacuje sprzedaż na poziomie kolekcjonerskim; dla zbieraczy konsol i muzeów

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl