Komentarze do wiadomości: Twórca Cyberpunka 2 nie kryje smutku: „Czasami mam wrażenie, że nasza branża się rozpada”. Ujawniono szczegóły wielkiej czystki przeprowadzonej przez Sony

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
26.06.2026 21:55
Ali Wlaborg
1
2
odpowiedz
Ali Wlaborg
101
Mordęga

nic się nie rozpada, to typowy efekt przehypowania, gdzie ma się 200% składu i tylko 1/3 coś robi a reszta zbija bąki, wylecieli z roboty doświadczeni? świetnie, pora zakładać własne studio i zrobić to co zrobił Sandfall, świat się nie kończy na jednym zwolnieniu

26.06.2026 22:12
Pablo X6
2
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

Piękny jest ten wpis Liany Ruppert. Każdy, kto pracował w korporacji na niższym stanowisku doskonale wie, o czym ta pani mówi...

26.06.2026 22:13
3
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Imrahil8888
118
Generał

Dziennie więcej osób zwalnianych jest z Dino xD

26.06.2026 23:03
Gandohar
3.1
1
odpowiedz
Gandohar
36
Pretorianin

Imrahil8888 A co? Zwolninili Cię dzisiaj?

26.06.2026 22:58
4
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
EG2009_120754240
36
Generał

Jeszcze kilka-kilkanaście lat temu pompowali studia do granic możliwości, standardem zaczęły się newsy o twórcach gier, których załogi miały po 1000+ osób. Aż w końcu przyszło zmęczenie graczy tymi tasiemcami i AI, więc bańka kolokwialnie mówiąc jebła. No to teraz są zwolnienia. Plus DEI jest w odwrocie, więc niebieskowłose they/them też zaczęły wylatywać na zbity pysk, co akurat jest spoko.

26.06.2026 23:02
Persecuted
4.1
odpowiedz
Persecuted
167
Adeptus Mechanicus

To spróbuj zrobić dziś grę AAA w małym studiu. Gracze chętnie zaczekają 15 lat, a developerzy będą w tym czasie korzystać z pomocy społecznej...

post wyedytowany przez Persecuted 2026-06-26 23:06:39
26.06.2026 23:05
Gandohar
4.2
2
odpowiedz
Gandohar
36
Pretorianin
26.06.2026 23:06
4.3
1
odpowiedz
EG2009_120754240
36
Generał
26.06.2026 23:07
VoidCosmonaut
5
1
odpowiedz
VoidCosmonaut
7
Pretorianin

Go Woke, Go Broke

1600 devsów pracowało w Bungie do 2022 gdzie mieli oni JEDNĄ grę czyli Destiny 2. Idę o zakład, że zrobili tam sobie swój własny tęczowy raj LGHDTV i dawali posadki swoim ziomkom/wykolejeńcom po studiach gender czy innego bullshitu.
Jak uwielbiam universum Destiny tak gardzę obecnym BungLe.

Good riddance.

post wyedytowany przez VoidCosmonaut 2026-06-26 23:10:45
Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl