Komentarze do wiadomości: Kratos i Atreus ustąpili miejsca Faye. Nowy God of War: Laufey na pierwszym pokazie rozgrywki!

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
03.06.2026 00:24
quark
9
57
odpowiedz
9 odpowiedzi
quark
84
Generał

God Of War kiedyś - spartiata szukający zemsty na bogach Olimpu, mordujący wszystko co stanie mu na drodze
God Of War dziś - kobita walcząca z kwiatkami, gadająca z mieczem ze wstążkami i z galaretką

Wygląda na to że GoW to będzie kolejna seria, którą kiedyś lubiłem, a teraz będzie mi zupełnie obojętna.

post wyedytowany przez quark 2026-06-03 00:28:05
03.06.2026 00:51
kolafon
14
27
odpowiedz
8 odpowiedzi
kolafon
94
Abatur

Via Tenor

Dla kogo jest ta gra, bo chyba nie dla fanów God of War.

03.06.2026 00:20
kalevatar
5
20
odpowiedz
2 odpowiedzi
kalevatar
53
Pretorianin

GRYOnline.plRedakcja

Nie wiem, czy potrzebowałam gadającej kostki żelatyny w moim God of War 🤨

03.06.2026 00:10
Drzesaru
1
19
odpowiedz
Drzesaru
84
Konsul

Oglądam i takie pytanie. Czy te nowe odsłony God of War to serio oglądanie 15 minutowych cutscenek z okazjonalnym quick time event?

03.06.2026 00:25
10
16
odpowiedz
2 odpowiedzi
Inquerion
54
Generał

Zalatuje Forspoken 2.0.

03.06.2026 00:23
Mówca Umarłych
8
8
odpowiedz
2 odpowiedzi
Mówca Umarłych
143
Pan Milczącego Królestwa

Biorę, bardzo mi się podoba (póki co).
Nowa postać - bardzo fajna zresztą, nowe światy - zapowiada się ciekawie, nowe umiejętności, nowi przeciwnicy - świetne projekty. Nowa opowieść.

Co ciekawsze to Faye trafiła do "After life of the Gods" więc może są szanse, że spotka na swej drodze również tych, których Kratos ukatrupił.

post wyedytowany przez Mówca Umarłych 2026-06-03 01:42:55
03.06.2026 01:07
Ergo
16
8
odpowiedz
Ergo
104
Generał

Nie wiem co o tym myśleć. Gadający miecz i galareta, a w tle głupi młodzieżowy humor, serio? 🤦

03.06.2026 00:20
Quezacolt
6
6
odpowiedz
Quezacolt
8
Legionista

Zalatuje Disneyem fest xd

03.06.2026 00:20
7
6
odpowiedz
NEvqo
5
Legionista

Ta kostka tu nie pasuje zabiła cały klimat gry, to nie jakiś disney wtf co nie zmienia faktu ze formuła się już przejadła i 3 raz to samo bez większyn zmian to będzie mehh takie 4/10 po tym gameplayu

03.06.2026 00:10
Drzesaru
1
19
odpowiedz
Drzesaru
84
Konsul

Oglądam i takie pytanie. Czy te nowe odsłony God of War to serio oglądanie 15 minutowych cutscenek z okazjonalnym quick time event?

03.06.2026 00:19
TheSkrilex
1.1
10
odpowiedz
TheSkrilex
119
Generał

Drzesaru Ale co oni Ci mieli pokazać na zapowiedzi, szukanie skrzyń i znajdziek przez 20 minut? Pokazali sam początek i mnie osobiście tym zaintrygowali. Ale już oczywiście ktoś kwiczy, że za dużo cutscenek

03.06.2026 00:23
Drzesaru
1.2
7
odpowiedz
Drzesaru
84
Konsul

TheSkrilex Cokolwiek. Jakiś gameplay. Była walka, ale to jakieś 5% zwiastuna. Ja nie wiem czy to tak wygląda w tych nowych odsłonach dlatego pytam.

03.06.2026 00:24
TheSkrilex
1.3
2
odpowiedz
TheSkrilex
119
Generał

Drzesaru Ale to nie jest trudne wpisać na YT God of War 2018/Ragnarok gameplay

03.06.2026 00:40
Drzesaru
1.4
5
odpowiedz
Drzesaru
84
Konsul

TheSkrilex Albo jeszcze łatwiej po prostu odpowiedzieć skoro jesteś takim znawcą, a nie szukać dramy gdzie jej nie ma.

03.06.2026 00:42
1.5
1
odpowiedz
jameskurde
1
Junior

Drzesaru To jest pierwsza zapowiedź gry lol, i tak dużo dostaliśmy i wygląda zajebiście.

03.06.2026 00:48
Silas1415
1.6
odpowiedz
Silas1415
30
Konsul

Drzesaru Nie grałem jeszcze w Ragnarok (bo cena nadal bardzo meh), ale przy GOW 2018 to ilość cutscenek i ich długość imo była dość wyważona, gorzej, że w samej rozgrywce w eksploracji były czasem też te filmowe przebitki scenek, gdzie Kratos musi się przeciskać przez jakieś szczeliny, kucać pod pniem drzewa itd., bo to taki ukryty loading - i słyszałem, że rzekomo w Ragnaroku jest tego więcej :/ No ale ogólnie takie dość "filmowe" elementy częste w grach SONY to chyba coraz częściej wychodzą graczom bokiem.

03.06.2026 01:06
TheSkrilex
1.7
1
odpowiedz
TheSkrilex
119
Generał

Po pierwsze to nigdzie nie kreuje się na znawcę. A po drugie to łatwiej wpisać kilka słów do wyszukiwarki google/youtube od zgryźliwego komentarza

03.06.2026 11:48
1.8
odpowiedz
Kr1s
22
Chorąży

TheSkrilex o jeju ktoś ma inne zdanie w internecie i już sugerujemy, że jest zdanie jest gorsze od naszego o jeju jaki ty jesteś gościu dorosły, najważniejsze że tobie się podobał początek a inne opinie to tylko kwik świń xD czytam czasami te gry-online to łby mocniej przeżarte kwasem niż tych przegrywów z wykopa

03.06.2026 14:40
TheSkrilex
1.9
odpowiedz
TheSkrilex
119
Generał

Kr1s Patrząc na twoje komentarze to widzę, że ktoś dostrzega drzazgi w oku innych, ale belki w swoim już nie do końca

03.06.2026 00:11
claudespeed18
2
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
claudespeed18
226
Call me Snake

To chyba Karen z Daredevila.

03.06.2026 00:17
Silas1415
2.1
1
odpowiedz
Silas1415
30
Konsul

claudespeed18 Tak jest, w poprzednich częściach nordyckiej sagi też podkładała głos i twarz tej postaci.

03.06.2026 00:24
claudespeed18
2.2
odpowiedz
claudespeed18
226
Call me Snake

Silas1415 Nie grałem w poprzednie części. Bazuję na wyglądzie i mimice z gameplayu. Czyli dobrze mi się skojarzyła :)

03.06.2026 00:17
Crazy_Bambino
3
3
odpowiedz
3 odpowiedzi
Crazy_Bambino
51
Pretorianin

Trzeci raz nie kupie tej samej gry, dla mnie ta formuła się już przejadła w połowie ragnaroku.

03.06.2026 07:43
SuperCwiras
3.1
1
odpowiedz
SuperCwiras
8
Legionista

Crazy_Bambino Mam tak samo.
GoW 2018 - pełen zachwyt, coś nowego,
GoW Ragnarok - fajne fajne ale w sumie to samo
No i teraz też nic nie zapowiada większych zmian w formule

03.06.2026 11:06
3.2
1
odpowiedz
Asura47
21
Chorąży

Crazy_Bambino Dosłownie stare God of Wary to jedna i ta sama gra xD

03.06.2026 13:06
Crazy_Bambino
3.3
odpowiedz
Crazy_Bambino
51
Pretorianin

Asura47 I zmieniono formułę bo się przejadła. W nordyckiej sadze przesycenie nastąpiło szybciej bo te gry są dużo dłuższe, można spokojnie przejść całą oryginalną trylogię w czasie krótszym niż skończyć gow 2018. Jedyne co mnie ciekawi to sama opowieść i w którym momencie się ona zatrzyma albo może wyprzedzi wydarzenia z poprzedniej części kto wie? Ale tego to już się dowiem na yt.

03.06.2026 00:18
4
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
Darek1785
8
Generał

Sony nie rozumie rynku, naprawdę dzisiejsze pokolenie Tik Toka i YouTube nie będzie oglądało 10 minutowych przegadanych scenek.

03.06.2026 00:25
Mówca Umarłych
4.1
1
odpowiedz
Mówca Umarłych
143
Pan Milczącego Królestwa

Darek1785 A takich na 7 minut?

03.06.2026 06:55
4.2
3
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Darek jak zwykle nudzi i narzeka. Idź se zwal i będzie spokój.

03.06.2026 00:20
kalevatar
5
20
odpowiedz
2 odpowiedzi
kalevatar
53
Pretorianin

GRYOnline.plRedakcja

Nie wiem, czy potrzebowałam gadającej kostki żelatyny w moim God of War 🤨

03.06.2026 00:25
claudespeed18
5.1
odpowiedz
claudespeed18
226
Call me Snake

kalevatar Mamy 'Fable' w domu ;)

03.06.2026 00:36
Silas1415
5.2
1
odpowiedz
Silas1415
30
Konsul

Mi takie kostki to do bólu kojarzą się z Marvel's Guardians of the Galaxy, bo takiego prostego typu wrogów było sporo zwłaszcza w początkowych etapach.

03.06.2026 00:20
Quezacolt
6
6
odpowiedz
Quezacolt
8
Legionista

Zalatuje Disneyem fest xd

03.06.2026 00:20
7
6
odpowiedz
NEvqo
5
Legionista

Ta kostka tu nie pasuje zabiła cały klimat gry, to nie jakiś disney wtf co nie zmienia faktu ze formuła się już przejadła i 3 raz to samo bez większyn zmian to będzie mehh takie 4/10 po tym gameplayu

03.06.2026 00:23
Mówca Umarłych
8
8
odpowiedz
2 odpowiedzi
Mówca Umarłych
143
Pan Milczącego Królestwa

Biorę, bardzo mi się podoba (póki co).
Nowa postać - bardzo fajna zresztą, nowe światy - zapowiada się ciekawie, nowe umiejętności, nowi przeciwnicy - świetne projekty. Nowa opowieść.

Co ciekawsze to Faye trafiła do "After life of the Gods" więc może są szanse, że spotka na swej drodze również tych, których Kratos ukatrupił.

post wyedytowany przez Mówca Umarłych 2026-06-03 01:42:55
03.06.2026 08:37
8.1
6
odpowiedz
ramirezrem
64
Pretorianin

Mówca Umarłych jak lubisz cukierkowy klimat bez ani kropli krwi to bierz. Straszny zawód w jakim ta seria zmierza kierunku

03.06.2026 12:09
Mówca Umarłych
8.2
1
odpowiedz
Mówca Umarłych
143
Pan Milczącego Królestwa

ramirezrem Cukierkowy klimat? Bo postacie są trochę bardziej kolorowe, jest gadająca szarfa i galaretowaty sześcian?
Może wpierw należałoby się zainteresować co to za miejsce, kim są postacie i/lub jak są reprezentowane w oryginalnych wierzeniach oraz popkulturze?

Za mało krwi? Na prezentacji Wolverina krew leje się hektolitrami jakby przeciwnicy byli balonami napełnionymi czerwoną cieczą i to dopiero wygląda fatalnie.

Gracze: znowu nordyccy bogiwie? Ileż można. Chcemy innych.
Też gracze: O nowi bogowie. Nie chcemy.

post wyedytowany przez Mówca Umarłych 2026-06-03 13:32:41
03.06.2026 00:24
quark
9
57
odpowiedz
9 odpowiedzi
quark
84
Generał

God Of War kiedyś - spartiata szukający zemsty na bogach Olimpu, mordujący wszystko co stanie mu na drodze
God Of War dziś - kobita walcząca z kwiatkami, gadająca z mieczem ze wstążkami i z galaretką

Wygląda na to że GoW to będzie kolejna seria, którą kiedyś lubiłem, a teraz będzie mi zupełnie obojętna.

post wyedytowany przez quark 2026-06-03 00:28:05
03.06.2026 02:04
9.1
10
odpowiedz
lis22
98
Generał

quark Ile można mordować bogów i być takim zimnym sukinsynem? Już w GoW Wstąpienie to przestało działać i na szczęście, w 2018 roku przemeblowano tę serię w coś innego, nowego. Kratos nie ma już za bardzo po co i o co walczyć, nie może być przez całe życie taki Sam, jak w trylogii i bardzo dobrze, że dostaniemy grę z perspektywy innej postaci.

03.06.2026 08:09
9.2
5
odpowiedz
xSikorX
25
Centurion

quark Przecież gra zapowiada się obłednie, siekanie, mordowanie itd. Ty jesteś uprzedzony, ślepy i troszkę odklejony żeby nie użyć innego okreśłenia. Masakra 😂

03.06.2026 08:13
9.3
9
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

quark No u mnie już obojętność. Już ragnarok mi się kompletnie nie podobał. Był tak rozwleczony że musiałem się zmuszać żeby w to grać. Tak wygląda Main stream w każdej branży. Trzeba grać w inne gry i tyle i się nie przejmować.

03.06.2026 08:36
9.4
8
odpowiedz
ramirezrem
64
Pretorianin

xSikorX siekanie i mordowanie bez ani kropli krwi, no mega.... fajerwerki dla małolatów

03.06.2026 08:40
9.5
8
odpowiedz
ramirezrem
64
Pretorianin

lis22 do bólu można mordować w brutalny sposób bogów. To tak jakby w serii resident evil znacznie dłuższej zresztą niż GOW, zrezygnowali z potworów, tylko przerzucili się na ludzi lub kosmitów i jeszcze zamiast walki zrobili skradanie. Przecież fani by wywieźli Capcom na taczkach. Ale widać fanom GOW można wpychać lipę i jeszcze klaszczą

03.06.2026 08:53
9.6
1
odpowiedz
Child of Pain
201
Legend

quark Jak dac znac, ze wypowiadasz sie o God of War nawet nie ogladajac co dopiero grajac w nowe God of War.

03.06.2026 09:16
Messerschmitt
9.7
2
odpowiedz
Messerschmitt
56
Pretorianin

NekoRei W punkt.

03.06.2026 11:49
Metaverse
9.8
5
odpowiedz
Metaverse
86
Senator

NekoRei Dokladnie. Ragnaroka wymeczylem do konca i myslalem ze gorzej juz nie moze byc w tej serii a tu wjezdza Faye cala na bialo z jakims gadajacym glutem. Juz sie wyp.dalam na zakretach zeby to kupic.

03.06.2026 15:44
9.9
2
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

Metaverse Gameplay 24 min a przez 18 min postać chodzi i pierdoli. Wypisz wymaluj flashbacki z gow ragnarok i jak atreusem chodziliśmy z angrbodą przez 3h i słuchaliśmy jej pierdolenia. Dobrze ze sony przynajmniej pokazało na co możemy liczyć w tej nowej części.

03.06.2026 00:25
10
16
odpowiedz
2 odpowiedzi
Inquerion
54
Generał

Zalatuje Forspoken 2.0.

03.06.2026 01:20
10.1
7
odpowiedz
TobiAlex
225
Legend

Inquerion A ukończyłeś Forspoken, czy tak jak owieczki powtarzasz za wszystkimi?

03.06.2026 11:11
Artur676
10.2
1
odpowiedz
Artur676
64
Generał

Inquerion Coś mi mówi, że robili już Forspoken 2, ale że jedynka się nie sprzedała to podmienili tytuł, postacie i mamy to co mamy. Czy tytuł sprzeda tę grę? Zobaczymy.

03.06.2026 00:41
Spocony Pampers
11
odpowiedz
Spocony Pampers
0
Legionista

Najbardziej właśnie wyczekuję tego goda, pewnie będzie podział postaci i Kratos również do pogrania, może Faye jakoś zmartwychwstanie i będzie happy ending na koniec. Czuję, że Kratos zrobi mocne entry i będzie ratował tyłek Faye. Graficznie wygląda bardzo fajnie, muzyczka top a system walki zapowiada się bardzo dobrze. Ta kostka to zostanie memem jak mimir xD

post wyedytowany przez Spocony Pampers 2026-06-03 00:44:21
03.06.2026 00:43
cycu2003
12
2
odpowiedz
cycu2003
261
Legend

Tak szczerze to brzmi trochę jak żart na 1 kwietnia. Ale może fani GoW na to czekają.

03.06.2026 00:51
mrgiveman
13
odpowiedz
mrgiveman
124
Kadett

Grafika robi spore wrażenie ale wszystko inne średnio zachęca, czekam na komentarze ludologów na temat kobiecej postaci i woke światełek :D

03.06.2026 00:51
kolafon
14
27
odpowiedz
8 odpowiedzi
kolafon
94
Abatur

Via Tenor

Dla kogo jest ta gra, bo chyba nie dla fanów God of War.

03.06.2026 00:57
Mówca Umarłych
14.1
6
odpowiedz
Mówca Umarłych
143
Pan Milczącego Królestwa

kolafon A kim są fani God of War i jakie mają oczekiwania?

03.06.2026 02:25
trismegistos
14.2
4
odpowiedz
trismegistos
5
Chorąży

Mówca Umarłych Prawdziwi fani GoW to prości ludzie. Ich całe życie to tylko wyimaginowane marzenia o byciu Rambo, a do tego żarcie, spanie i narząd składający się z tkanki tłuszczowej (czytaj: biust).

03.06.2026 06:23
Troprzem
14.3
10
odpowiedz
Troprzem
81
Konsul

trismegistos Gdzie wady?

03.06.2026 06:56
14.4
9
odpowiedz
Kostrzu
13
Legionista

trismegistos no tak, dokładnie tak. Chce w piątek po tygodniu pracy umysłowej poczuć się jak Rambo i rozwalić parę łbów bogów i gdzie problem?

03.06.2026 07:32
kolafon
14.5
10
odpowiedz
kolafon
94
Abatur

Mówca Umarłych Są przede wszystkim fanami Boga Wojny, nadludzkiego siłacza, mściciela i zabójcy bogów - Kratosa i oczekują epickiej przygody ze swoim ulubionym bohaterem w roli głównej. Tylko tyle i aż tyle.😉

03.06.2026 08:40
arianrod
14.6
2
odpowiedz
arianrod
84
Generał

Troprzem A kto mówił o wadach albo problemach? Jak zwykle robienie z siebie ofiary 😂

03.06.2026 12:15
Mówca Umarłych
14.7
odpowiedz
Mówca Umarłych
143
Pan Milczącego Królestwa

Najwidoczniej nie jestem fanem God of War.

03.06.2026 15:48
14.8
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

kolafon Dla fanów mixtape którzy wolą chodzić i słuchać gadania niż grać.

03.06.2026 01:00
MatheoQbinho
15
odpowiedz
2 odpowiedzi
MatheoQbinho
7
Centurion

Czy oni przypadkiem nie mówili że nordycka saga będzie miała tylko 2 części bo nie chcieli by ludzie czekali 15 lat na trylogię?😁

03.06.2026 01:50
15.1
3
odpowiedz
Gholume
100
Generał

MatheoQbinho Co ci tam wygląda na nordyckie? XD

03.06.2026 20:16
MatheoQbinho
15.2
odpowiedz
MatheoQbinho
7
Centurion

Gholume Dosłownie wszystko wygląda jak wyjęte z poprzednich części. Nawet kamera jest za blisko postaci tak samo jak w 2 poprzednich odsłonach.

03.06.2026 01:07
Ergo
16
8
odpowiedz
Ergo
104
Generał

Nie wiem co o tym myśleć. Gadający miecz i galareta, a w tle głupi młodzieżowy humor, serio? 🤦

03.06.2026 01:13
RoyPremium
17
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
RoyPremium
32
Konsul

Czy to są jakieś zawody, o to jak najbliżej postaci wsadzić kamerę?

03.06.2026 01:15
Ergo
17.1
3
odpowiedz
Ergo
104
Generał

RoyPremium Szczerze mówiąc to ta kamera mnie odpycha od tych nowych God of Warów. Dramat.

post wyedytowany przez Ergo 2026-06-03 01:15:46
03.06.2026 10:04
17.2
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

Ergo Bo to jest kamera jak z gear of war gdzie strzelasz a nie pod walkę w zwarciu. To był mega gówniany pomysł a oni 3 raz w to idą.

03.06.2026 01:20
RoyPremium
1
odpowiedz
1 odpowiedź
RoyPremium
32
Konsul

jiker a jakie macie informacje o cyckach?

03.06.2026 01:37
jiker
1.1
odpowiedz
jiker
169
Gladiator

GRYOnline.plNewsroom

RoyPremium Mizerne.

03.06.2026 01:20
jiker
18
1
odpowiedz
jiker
169
Gladiator

GRYOnline.plNewsroom

Rozbudowaliśmy newsa o tonę dodatkowych informacji.

03.06.2026 01:31
19
3
odpowiedz
Cyrawn
25
Pretorianin

Fatalny błąd Devów, wszak ta zacna seria idealnie nadawałaby się na przedstawienie uciemiężonego ukraińca jako głównego bohatera, lub ewentualnie jakiegoś proto inżyniera z europy zachodniej złapanego gdzieś w siatkę w afryce.
A poważniej to brzydka ta babka z wyłupiastymi oczyma, ale to chyba taki trend u niektórych designerów, jeszcze brak ogolonej głowy i innych atrybutów silnych kobiet.

post wyedytowany przez Cyrawn 2026-06-03 01:33:16
03.06.2026 01:33
20
odpowiedz
sky0045
22
Pretorianin

Dodali dosłownie companion cube

03.06.2026 01:51
BFHDVBfd
21
1
odpowiedz
1 odpowiedź
BFHDVBfd
179
Requiescat in Pace

Warto zaznaczyć, ze autorką scenariusza tej gry jest Eliza Morgan, która dołączyła do zespołu w trakcie prac nad Ragnarokiem, a wczesniej pracowała nad takimi hitami jak Gotham Knights i Watch Dogs Legion

03.06.2026 11:51
21.1
odpowiedz
Puchy111
0
Junior

BFHDVBfd a jakieś źródło? Google nie znajduje takiej osoby.

03.06.2026 01:54
22
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Gholume
100
Generał

Setting jest dziwny i zalatuje chińszczyzną (dosłownie).

Nie zrozumcie mnie źle, to może być dobra gra ale ta prezentacja nie zrobiła na mnie wrażenia. Uga buga jakieś chińskie demony 3000, do tego gadająca galareta czy miecz (w sumie nie wiem bo połowę prezentacji przegapiłem) oraz pet z tych ubisoftowych Star Wars (tym razem z RGB). Do tego te efekty, które wyglądają jakby ktoś odpalił ogrom fajerwerków, przez co znowu kojarzy się z chińską kulturą.

Nie odczuwam zainteresowania tym co zobaczyłem, szczerze mówiąc. Ale już Ragnarok bywał nużący miejscami, może to dlatego.

03.06.2026 11:50
22.1
odpowiedz
Puchy111
0
Junior

Gholume Dosłownie w tym gameplayu ta dwójka stworów jest nazwana po imieniu (Sehkmet - egipska bogini wojny i Begtse - bóg wojny z mitologii tybetańskiej/mongolskiej). Pewnie to jakieś zaświaty dla bogów, nie ma tu nic z Chińszczyzny.

03.06.2026 12:07
22.2
odpowiedz
Gholume
100
Generał

Puchy111 Nie interesuje się mitologią tybetańską, żeby cokolwiek rozpoznawać z tego. Dla mnie to są randomowe demony, które równie dobrze mogły być w jakiejś zupełnie innej marce. Galaretka to też z mitologii? Chyba nie.

03.06.2026 12:11
22.3
odpowiedz
Puchy111
0
Junior

Gholume No ja też się nie interesuję, a jednak poświęciłem te 20 sekund żeby sprawdzić w Google z ciekawości. Jak dla mnie to jest fajny pomysł żeby wykorzystać każdą istniejącą mitologię i wrzucić do jednego worka, pole do opcji scenariuszowych jest ogromne. Galaretka to nie wiem, pewnie będzie to mieć jakieś sensowne wyjaśnienie.

03.06.2026 02:15
trismegistos
23
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
trismegistos
5
Chorąży

Jak można grać w ekskluzywne gry na PS (GoW, Horizon, Days Gone, Ghost of... itd.) i oczekiwać nowości? Przecież ich wszystkie gry są zrobione według jednego schematu, a różnią się tylko światami i historią. Wiedziałem, że w nowym GoW nie będzie ani rozczarowania, ani rewolucji. To będzie po prostu dobry God of War :)

03.06.2026 07:11
Last_Redemption
23.1
1
odpowiedz
Last_Redemption
65
Senator

trismegistos Zauwaz ze generalnie kazda kolejna gra danego developera zazwyczaj jest bardzo podobna do poprzedniej
Bethesda.. Fallout to TES w innym swiecie z pukawkami, starfield tak samo
Arkane.. Prey to taki Dishonored w kosmosie, a Deathloop to uproszczona forma tego samego podlana rogalikowym sosem
007 od IO to bardziej akcyjny Hitman

Itd.

03.06.2026 08:25
23.2
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

trismegistos Mi się znudziły te gry już po prostu. Gow 2018 uwielbiałem a ragnarok mnie wymęczył strasznie. Dlatego jak widzę 3 raz coś podobnego to odpadam niestety :(

03.06.2026 09:43
Last_Redemption
23.3
odpowiedz
Last_Redemption
65
Senator

NekoRei To graj w co innego i tyle

Ja pewnie zagram, ale nie na premiere

03.06.2026 02:39
best.nick.ever
24
odpowiedz
best.nick.ever
149
Generał

Santa Monica złych gier nie robi, będzie dobrze. Do tego wyjdzie też kiedyś GoW Trilogy Remake, więc mały spin off jest ok.

post wyedytowany przez best.nick.ever 2026-06-03 08:36:47
03.06.2026 05:22
25
2
odpowiedz
deskajnonka
0
Junior

To niezły God of War...

03.06.2026 06:18
-=Esiu=-
😁
26
1
odpowiedz
1 odpowiedź
-=Esiu=-
223
Everybody lies

Dobrze że w GTA6 gramy też facetem, bo płacz byłby niemiłosierny 🤣

03.06.2026 09:42
Artur676
26.1
odpowiedz
Artur676
64
Generał

-=Esiu=- Dziwisz się? Kobieta mordująca setki facetów, takie to realistyczne.

03.06.2026 06:20
27
odpowiedz
silesius
24
Centurion

Pomijając kostkę wygląda spoko. Czekam na ból dupy ze strony grifterów tho

03.06.2026 06:40
Szlugi12
28
odpowiedz
1 odpowiedź
Szlugi12
132
BABYMETAL

Czyli dobrze, że zrezygnowali z PC xD nic straconego w takim razie, jedynie Wolverina szkoda, no nic.

03.06.2026 08:23
28.1
1
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

Szlugi12 Dla mnie to tel wolverine wygląda jak reskin spidermana z krwią po prostu. Nic ciekawego gameplayowo nie pokazali.

03.06.2026 08:20
29
1
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

Segment AAA wygląda tak od 10 lat a ludziom się oczy otwierają teraz, że te gry mają super prostacki, nudny gameplay gdzie większość czasu łazisz i oglądasz cutscenki. Masa ludzi to lubi. Ba! Sam lubiłem bo spoko zagrać sobie w takie gry od czasu do czasu, ale dla mnie już za dużo. Już przy wcześniejszym rzucie bezpiecznych, nudnych gier od sony prawie odpadłem. Horizon forbidden west, Spider man 2, gow ragnarok. Nie potrzebuje więcej takich gier. Starczy mi i czekam na coś nowego. Jak komuś to się podoba i jeszcze mu się nie znudziło to super. Serio życzę miłej zabawy. Ja mam w co grać też :)

post wyedytowany przez NekoRei 2026-06-03 08:22:26
03.06.2026 08:33
30
1
odpowiedz
ramirezrem
64
Pretorianin

Ale strasznie ta seria się zmiękczyła, nie chce jeszcze użyć słowa upadła. Na pokazie nie widziałem chyba nawet kropli krwi, a przecież brutalność to jedna z tych rzeczy która przyciągała do GOW

03.06.2026 08:36
id404
31
4
odpowiedz
2 odpowiedzi
id404
5
Chorąży

God of Soy / Woke of War zrozumiem ale nie God of War. Kolejny badziew od Soyny dla niezbyt wybrednych kucy. Miec tyle dobrych IP i tak je niszczyc.

03.06.2026 08:54
31.1
4
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Mordo, tu nie ma nic woke. Weź obudź się.

03.06.2026 12:20
Mówca Umarłych
31.2
odpowiedz
Mówca Umarłych
143
Pan Milczącego Królestwa

id404 Woke wariactwo zdarza się w grach ale jak można podciągać po to wszystko tylko dlatego, że...? No właśnie co? Zmieniono Kratosa na jego żonę? W Control 2 zmieniono Jesse na jej brata, też jest woke?

03.06.2026 08:52
32
1
odpowiedz
Sebcza_k
43
Konsul

Wygląda spoko, zagram z chęcią :)

A kostka dobra, fajnie napierdziela i ucieka :D

post wyedytowany przez Sebcza_k 2026-06-03 09:33:24
03.06.2026 08:56
33
1
odpowiedz
mateuszs777316
5
Centurion

Spoko to wygląda.

03.06.2026 09:39
Artur676
34
odpowiedz
2 odpowiedzi
Artur676
64
Generał

Gdyby nie GTA 6 to już dawno pozbyłbym się tej konsoli.

03.06.2026 10:01
34.1
2
odpowiedz
Sebcza_k
43
Konsul

Artur676 to sie pozbadz i przestan gledzic

03.06.2026 10:50
Artur676
34.2
1
odpowiedz
Artur676
64
Generał

Przecież napisałem , że przez GTA 6 nie pozbędę się geniuszu.

03.06.2026 09:58
Last_Redemption
35
odpowiedz
Last_Redemption
65
Senator

Mieszane uczucia, ale zdecydowanie za wczesnie na jakies glebsze osady

Natomiast gra mojego zycia ani roku to nie będzie na pewno, ot nie moje klimaty zbytnio

03.06.2026 10:02
marvin92
36
3
odpowiedz
marvin92
40
Konsul
Image

God of War: Baba

03.06.2026 10:03
37
3
odpowiedz
toyminator
98
Senator

Wiedziałem że się testosteron będzie ciskał :D
A tak serio. Mnie sie tam podoba,jest żywa walka. Główna postać wygląda dobrze, ma dobrą mimikę. Podoba mi się pomysł na krainę, gdzie są martwe Bóstwa. Jedynie ta kostka nie pasuje. Wygląda to bardziej jak marvel.
No i problem jest raczej to, że to 3 raz to samo. Może trochę inaczej, bo tutaj jest skok ;D Więc to i tak nie jest gra, dla której rzuciłbym sie na konsolę. Właściwie nic co jest zapowiedziane jako ex, nie powoduje u mnie efektu wow. Może za 10 lat kupię konsolkę i ogram. Albo jak za 7 lat zrezygnuję z pc do gier, to kupię PS6 i tyle.

03.06.2026 10:21
Gimemoa
38
2
odpowiedz
Gimemoa
18
Pretorianin

Najlepsza gra z tego pokazu. Niecierpliwie czekam. Zapowiada się znowu połączenie dobrze napisanej historii z mięsistą walką.

03.06.2026 10:38
Wrzesień
39
3
odpowiedz
Wrzesień
80
Idiot Doom Spiral

Całkiem fajnie się to zapowiada. Dobrze, że tym razem nie gramy tym smutasem, Fey już teraz wygląda na ciekawszą postać.
Teraz tylko liczyć, żeby nie było Atreusa.

post wyedytowany przez Wrzesień 2026-06-03 10:39:12
03.06.2026 10:44
GraczR
40
odpowiedz
GraczR
41
Centurion

Nie ustępują miejsca tylko dzieje się równolegle do fabuły GoW 2018.

03.06.2026 10:48
pawell75
41
odpowiedz
pawell75
68
Centurion

Stary już jestem. 51 lat na karku. Takie gry już nie dla mnie. Pamiętam Kratosa z pierwszych odsłon. Miazga.
Niestety seria skręca zupełnie nie w tę stronę. Pozostaje czekać na Wiedźmin 4.

03.06.2026 11:03
42
odpowiedz
Vype
18
Legionista

Cieszę się że marka dalej żyje i ma się dobrze ale oczekiwania miałem zupełnie inne. Liczyłem na nowego GoW w Egipcie albo remake starych części z nieustraszonym pełnym akcji Kratosem. A tu znowu główna rola kobieca, Sony przestalo robić gry o męskich postaciach. Nie trafia to do mnie

03.06.2026 12:12
Sebo1020
43
odpowiedz
Sebo1020
195
Senator

No nie powiem troszkę jestem zdziwiony tą zapowiedzią bardziej spodziewałem się pokazu nowej gry od NG, co do samej gry mam dziwne odczucia, taki gow tylko połączony dialogami z forspoken, zwłaszcza moment, kiedy główna bohaterka zaczęła gadać z żelatynową kostką i mieczykiem, a to czy ten wyraz artystyczny będzie docenionym, zobaczy się na premierę, choć szczerze cholerą go wie, jaka jest grupa docelowa tej gry

03.06.2026 12:21
44
odpowiedz
Asmodeus
55
Senator

Wyglada ciekawie. Podoba mi sie, ze rozwijaja lore i w koncu wrzucaja inne mitologie (ktore byly napomkniete w poprzednich dwoch GOWach). Nie wiem czy jest to dla mnie day-one buy, ale na pewno cos co zamierzam ograc. No i Faye porusza sie zwawiej niz nowy Kratos a system walki cholernie przypomina stare, greckie GOWy. Czego oczywiscie narzekacze wyzej nie zauwazyli, ale czego sie spodziewac po prawiczkach z gola, ktorzy w gry "graja" jedynie na youtube.

03.06.2026 13:26
45
odpowiedz
Szumnyj
15
Chorąży

Spoko teraz będzie porażka i layoffy w sony a za pare lat reboocik serii i powrót na kolanach jak z ubikacją i Black Flagiem

03.06.2026 23:43
WolfDale
46
2
odpowiedz
WolfDale
97
~sv_cheats 1

Ładna i sympatyczna ta Faye, nawet podoba mi się taka odsłona w ramach odskoczni od Kratosa.

04.06.2026 03:07
47
odpowiedz
Wak0
3
Junior

Dla mnie bez Kratosa nie ma God of war. Było miło... Czekam na remake.

06.06.2026 21:38
;-p
48
odpowiedz
;-p
107
Generał

Kurczę ta seria to był gwałt na mitologii, ale widzę że teraz popełnili to na fanach 😎

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl