Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Actualize

Firma wydawca


Actualize: wydane na świecie gry

Rally Championship Xtreme

Rally Championship Xtreme

The 3D Gamemaker

The 3D Gamemaker

Wiadomości dotyczące Actualize


Worms Blast i The 3D Gamemaker na TOP LISCIE salonów EMPIK

Fajek, 9 kwietnia 2002, 18:05

,,Worms Blast'' po pierwszym tygodniu od premiery wskoczyło na Top Listę sieci salonów EMPIK, w kategorii ,,Najlepiej sprzedających się gier''. Obecnie gra zajmuje piąte miejsce, ale tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących, także dzięki możliwości spotkania postaci z gry w większości salonów EMPIK.

The 3D Gamemaker PL na pierwszym miejscu

Fajek, 25 marca 2002, 16:10

Jak podaje firma LEM, według informacji z 52 salonów EMPIK, w okresie od 11 do 20 marca, pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się programów użytkowych zajmuje ,,The 3D Gamemaker'' w polskiej wersji językowej.

Polska wersja 3D Gamemaker w sklepie GRY-OnLine

Sznur, 12 marca 2002, 15:22

Od kilku dni w naszym sklepie dostępny jest program The 3D Gamemaker – polska wersja doskonałego programu do tworzenia gier. Jest to zupełnie nowy produkt firmy Actualize, twórców słynnej serii Rally Championship, który dzięki niesamowitej prostocie obsługi oraz bardzo dużej bazie gotowych modeli i elementów umożliwi łatwe stworzenie własnej gry.

Recenzja: Rally Championship Xtreme

Fajek, 30 stycznia 2002, 10:12

Rajdy samochodowe wzbudzają wiele emocji ze względu na ich widowiskowość. Nie inaczej się jest w przypadku gier poruszających ten temat.

WOŚP - wyniki aukcji Rally Championship Xtreme

Solnica, 18 stycznia 2002, 16:23

W tym roku firma LEM postanowiła ponownie wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ofiarowując na wspierającą ten cel aukcję, trzy niepowtarzalne egzemplarze gry Rally Championship Xtreme (pisaliśmy o tym kilkanaście dni temu). Znane są już jej wyniki.

LEM - zagrajmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Solnica, 3 stycznia 2002, 09:22

Podobnie jak w zeszłym roku, także i w tym firma LEM (Licomp Empik Multimedia) postanowiła wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rally Championship Xtreme w sklepach...

Fajek, 15 listopada 2001, 16:51

Dziś na półkach sklepowych większości sieci handlowych w kraju, ląduje gra autorstwa firmy Warthog – Rally Championship Xtreme.

Nowa data premiery Rally Championship Xtreme...

Michał Bobrowski, 29 października 2001, 18:19

Jak poinformowała firma LEM bardzo ciekawie zapowiadająca się gra wyścigowa, Rally Championship Xtreme pokaże się na półkach sklepowych 14 listopada w cenie 99 zł. Warto również przypomnieć, że podobnie jak w poprzedniej części z tej serii i tym razem w roli pilota usłyszymy Macieja Wisławskiego.

I... ponownie Wisławski...

Michał Bobrowski, 19 września 2001, 15:18

Firma LEM poinformowała dzisiaj, że w pracach lokalizacyjnych kolejnej gry z serii Rally Championships, tym razem opatrzonej podtytułem Xtreme, udział bierze znany polski pilot rajdowy Maciej Wisławski. Nie jest to pierwsza gra z jego udziałem – Maciej Wisławski wspólnie z Martyną Wojciechowską użyczyli głosu w poprzedniej części Rally Championship.

Konkurs Rally Championship Xtreme!

Michał Bobrowski, 31 sierpnia 2001, 10:12

Cóż... nie zawsze wersja demo jest dopracowana w 100%. Niestety, taka sytuacja wystąpiła w przypadku Rally Championship Xtreme. Okazało się, ze pomimo zapowiedzi system weryfikacji wyników jest nie do końca sprawny i wymaga dodatkowym przeróbek.

3..2..1.. START

Solnica, 29 sierpnia 2001, 12:22

Czy chcecie poczuć niesamowity przypływ adrenaliny siedząc za kierownicą sportowych samochodów? Czy pragniecie pokonać następną trasę jeszcze szybciej i sięgnąć po tytuł Championa. Jeśli tak... to nie przegapcie konkursu Rally Championship Xtreme!

Co nowego z LEM-u?

Fajek, 3 sierpnia 2001, 12:57

Polski dystrybutor oprogramowania, firma LEM, zaktualizował swój plan wydawniczy. Znalazł się w nim kilka bardzo interesujących pozycji.