Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Passtech Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Passtech Games:


Focus Home Interactive

Wiadomości dotyczące Passtech Games


Śliczne RPG akcji Curse of the Dead Gods debiutuje na PC i konsolach

Aquma, 23 lutego 2021, 09:56

Dziś odbędzie się premiera pełnej wersji roguelike’a Curse of the Dead Gods. Gra będzie dostępna na Steamie, w Epic Games Store oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Curse of the Dead Gods w Early Access - „dziecko Darkest Dungeon i Hades"

Aquma, 4 marca 2020, 09:57

Wczoraj we wczesnym dostępie zadebiutował roguelike Curse of the Dead Gods od studia Passtech Games. Gra okazała się sporym sukcesem – dzięki satysfakcjonującej mechanice i ciekawym pomysłom jest chwalona zarówno przez graczy, jak i dziennikarzy.

Zapowiedziano Curse of the Dead Gods – połączenie Darkest Dungeon z Darksiders Genesis

Vergil, 7 lutego 2020, 11:09

Curse of the Dead Gods to mroczny roguelike, którego wydaniem zajmie się firma Focus Home Interactive. Produkcja w przyszłym tygodniu trafi na Steama, a udostępnione materiały sugerują, że będziemy mieć do czynienia z czymś na kształt nieślubnego dziecka Darksiders Genesis i Darkest Dungeon.

Space Run Galaxy - kontynuacja kosmicznej strategii kurierskiej zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Adrian Werner, 28 maja 2016, 13:00

Studio Passtech Games i firma Focus Home Interactive opublikowały nowy zwiastun gry Space Run Galaxy i ujawniły jej datę premiery. Produkcja stanowi kontynuację Space Run z 2014 roku i tak jak pierwowzór połączy kosmiczną strategię z elementami tower defense.

Zapowiedziano Space Run - kosmiczną strategię defensywną studia Passtech Games

Adrian Werner, 1 marca 2014, 18:25

Firma Focus Home Interactive i studio Passtech Games zapowiedziały kosmiczną strategię defensywną zatytułowaną Space Run, w której zajmiemy się konstruowaniem statków i wykorzystywaniem ich do transportu cennych ładunków na dalekie dystanse.