Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Artplant

Firma producent wydawca


Gry w produkcji i planach

Game of Thrones: Seven Kingdoms WWWbrak danych

Wydawcy gier Artplant

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Artplant:


Bigpoint

Gamesco

Wydane gry

Entropy2017

Wiadomości dotyczące Artplant


Zapowiedziano I.G.I. Origins
Zapowiedziano I.G.I. Origins

Vergil, 19 marca 2019, 16:30

Seria I.G.I. doczeka się trzeciej odsłony w postaci będącego prequelem I.G.I. Origins. Pomimo że w sieci pojawił się już pierwszy teaser tej produkcji, jej premiera to na razie odległy temat. Gracze mogą jednak dzielić się z autorami swoimi pomysłami na temat kształtu gry.

Wild Buster - „pogromca” Diablo 3 rozpoczął alfa-testy – Sieciowe Wieści (06/10/2017)
Wild Buster - „pogromca” Diablo 3 rozpoczął alfa-testy – Sieciowe Wieści (06/10/2017)

MiqT, 6 października 2017, 10:20

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o rozpoczęciu alfa-testów gry Wild Buster: Heroes of Titan, mobilnej grze na licencji Gry o Tron, nowej karciance z okresu II wojny światowej, testach SOS: Ultimate Escape oraz zmniejszaniu liczby serwerów w Star Wars: The Old Republic. Zapraszamy!

I.G.I.: We're Going In. Kolejna odsłona serii Project I.G.I. w produkcji
I.G.I.: We're Going In. Kolejna odsłona serii Project I.G.I. w produkcji

AlexB, 30 maja 2017, 09:25

W sieci pojawiła się informacja, że norweskie studio Artplant oficjalnie pracuje nad kontynuacją popularnej w niektórych kręgach strzelaniny FPP z elementami strategii – Project I.G.I. Gra będzie się nazywała I.G.I.: We're Going In i najprawdopodobniej skupi się na rozgrywce kooperacyjnej.

Project I.G.I. 3 w produkcji?
Project I.G.I. 3 w produkcji?

Adrian Werner, 4 stycznia 2017, 11:25

Wygląda na to, że szykuje się powrót serii taktycznych strzelanek Project I.G.I. Założone przez twórców pierwszej części studio Artplant nabyło bowiem prawa do marki od firmy Square Enix, pozwalające im opracować nową odsłonę cyklu.

Entropy twórców Battlestar Galactica Online dostępne w ramach Steam Early Access
Entropy twórców Battlestar Galactica Online dostępne w ramach Steam Early Access

Góral, 11 grudnia 2013, 09:36

Twórcy ze studia Artplant udostępnili swój nowy projekt w ramach Steam Early Access. Entropy to kosmiczna gra MMOG (Massively Multiplayer Online Game), nastawiona na walkę i eksplorację.

Wieści ze świata (Limbo, Call of Duty: Black Ops II, Battlefield 3) 3/7/12
Wieści ze świata (Limbo, Call of Duty: Black Ops II, Battlefield 3) 3/7/12

Sarge, 3 lipca 2012, 13:05

Dziś piszemy m.in. o specjalnej, pudełkowej edycji Limbo, bonusie dla nabywców pre-orderów Call of Duty: Black Ops II, promocyjnym weekendzie w trybie multiplayer Battlefield 3, a także nowej grze na licencji Marvela. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlestar Galactica Online wkrótce dobije do 10 milionów kont
Battlestar Galactica Online wkrótce dobije do 10 milionów kont

Hed, 30 kwietnia 2012, 14:44

Jedna z bardziej znanych gier przeglądarkowych, Battlestar Galactica Online, wkrótce dobije do 10 milionów zarejestrowanych kont. Z tej okazji firma Bigpoint wystartowała z tygodniową imprezą.

Wysyp informacji o przeglądarkowym MMORPG Game of Thrones
Wysyp informacji o przeglądarkowym MMORPG Game of Thrones

Adrian Werner, 11 marca 2012, 18:18

Jakiś czas temu zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG oparte na motywach książkowej serii Pieśń Lodu i Ognia i serialu telewizyjnego Gra o Tron. Na GDC 2012 twórcy tego projektu wreszcie ujawnili pierwsze konkretne informacje na jego temat.

Zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG Game of Thrones
Zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG Game of Thrones

Adrian Werner, 1 marca 2012, 11:45

Studio Bigpoint zapowiedziało przeglądarkowe MMORPG oparte na motywach książkowej serii Pieśń Lodu i Ognia i serialu telewizyjnego Gra o Tron. Zamknięte beta testy ruszą jesienią tego roku.

Przegląd@rkowe Granie (Dexter Slice of Life, CSI Crime City, The Big Bang Theory i inne)
Przeglą[email protected] Granie (Dexter Slice of Life, CSI Crime City, The Big Bang Theory i inne)

yasiu, 14 listopada 2011, 11:51

W tej części cyklicznego przeglądu gier na przeglądarki internetowe przygotowaliśmy dla Was szereg tytułów bazujących na znanych markach serialowych, w tym m.in. Dexter, CSI, Battlestar Gallactica czy The Big BangTheory (pol. Teoria Wielkiego Podrywu).

Battlestar Galactica Online z pięcioma milionami kont

Adrian Werner, 8 września 2011, 09:21

Specjalizująca się w grach przeglądarkowych firma Bigpoint ma powody do zadowolenia. Jej przedstawiciele pochwalili się, że liczba zarejestrowanych kont Battlestar Galactica Online przekroczyła poziom pięciu milionów.

Darmowe Gry (28 sierpnia - 3 września)

Maciej Jałowiec, 3 września 2011, 08:20

Nowe miasteczko w Free Aqua Zoo, premiera Sagi Wampirów, poprawki w Battlestar Galactica Online, weekendowe atrakcje w Farmeramie, a także gramy w SoccerStar. Zapraszamy do lektury!

Darmowe Gry - wiadomości (6-13 sierpnia)

Maciej Jałowiec, 14 sierpnia 2011, 11:45

Nowe serwery dla Battlestar Galactica Online, dodatkowa zawartość w grze Skyrama, zgarnij wierzchowca w Runes of Magic i zagraj z nami w Battlefield Heroes - zapraszamy do lektury!

Dwa miliony kont w darmowej grze sieciowej Battlestar Galactica Online

Kono, 26 maja 2011, 10:47

Przedstawiciele firmy Bigpoint poinformowali, że w ciągu trzech miesięcy od startu otwartej bety darmowego przeglądarkowego tytułu Battlestar Galactica Online, gracze stworzyli w nim ponad dwa miliony kont. Gra MMO oparta na popularnym serialu telewizyjnym przyciąga każdego dnia około 20 tysięcy nowych graczy.

Battlestar Galactica Online doczekała się miliona zarejestrowanych kont

Hed, 16 kwietnia 2011, 12:45

Firma Bigpoint poinformowała, że w ciągu sześciu tygodni od startu otwartej bety darmowej gry przeglądarkowej Battlestar Galactica Online, gracze stworzyli ponad milion kont na jej potrzeby. W tej kosmicznej strzelance możemy odwiedzić uniwersum znane z seriali telewizyjnych i zobaczyć w akcji technologię Unity, która pozwala stworzyć niezłą grafikę 3D w przeglądarce.