Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2012, 14:44

autor: Hed

Battlestar Galactica Online wkrótce dobije do 10 milionów kont

Jedna z bardziej znanych gier przeglądarkowych, Battlestar Galactica Online, wkrótce dobije do 10 milionów zarejestrowanych kont. Z tej okazji firma Bigpoint wystartowała z tygodniową imprezą.

Battlestar Galactica Online wkrótce dobije do 10 milionów kont - ilustracja #1

Bigpoint ogłosił, że gra Battlestar Galactica Online wkrótce doczeka się 10 milionów stworzonych kont. Z tej okazji producent zamierza urządzić tygodniową „imprezę” dla wszystkich fanów produkcji. Zabawa rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 6 maja. Każdego dnia osoby, które zalogują się do gry mogą liczyć na specjalne dodatki oraz niespodzianki.

„Battlestar Galactica Online jest przełomowym tytułem, który sprawił, że zmieniliśmy zdanie odnośnie tego, co można zrobić w temacie gier w przeglądarce” – przekonuje Heiko Hubertz, założyciel i szef Bigpoint. Rzeczywiście dobicie do tak wysokiego pułapu może imponować. Z drugiej strony, 10 milionów stworzonych kont nie oznacza, że tyle osób aktywnie gra w tę produkcję.

Battlestar Galactica Online to kosmiczny symulator free to play, w którym wcielamy się w ludzi lub Cylonów. Produkcja oparta na motywach znanego serialu zawiera wiele nawiązań do popularnego uniwersum, chociaż skupia się na zręcznościowej akcji. Sama firma Bigpoint jest prawdziwym gigantem w temacie gier przeglądarkowych i ma na koncie dziesiątki tytułów.

  1. Oficjalna strona Battlestar Galactica Online