Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Stormfront Studios


Poradnik: Kroniki Spiderwick

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lutego 2008, 20:43

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Spiderwick Chronicles” („Kroniki Spiderwick”). Tekst ten niemal w całości składa się z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich ośmiu rozdziałów opowieści. Pisząc poradnik najwięcej miejsca poświęciłem na objaśnieniu czynności wymaganych do zaliczenia wszystkich głównych zadań."

Poradnik: Eragon

Redakcja GRYOnline.pl, 11 grudnia 2006, 17:03

Eragon to gra typu action/adventure stworzona na podstawie książki Christophera Paoliniego. Jest to pierwsza część trylogii Dziedzictwo. Kamera pokazuje widok z perspektywy 3 osoby. Wcielamy się w postać piętnastoletniego chłopca (tytułowego Eragona). Pewnego dnia znajduje on niebieską kulę, która okazuje się być smoczym jajem.

Peter Jackson nie wyreżyseruje filmu The Hobbit

Jiker, 22 listopada 2006, 15:52

Peter Jackson nie będzie reżyserem filmu The Hobbit, opartego na słynnej książce Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Powodem rozstania twórcy trzech odsłon Władcy Pierścieni z wytwórniami New Line Cinema oraz MGM (jednocześnie dystrybutorem filmu) były różnice w kwestii wysokości wynagrodzenia za tę trylogię.

Eragon w zachodnich sklepach

Krooliq, 16 listopada 2006, 10:37

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj na półki zachodnich sklepów trafiła przygodowa gra akcji o nazwie Eragon. Program ukazał się w wersjach dedykowanych następującym platformom: PC, PlayStation 2, Xbox, Xbox 360, Game Boy Advance, NDS oraz PlayStation Portable.

Wersja demonstracyjna Eragon już na Xbox Live Marketplace

Jiker, 2 listopada 2006, 15:06

Nie tak dawno informowaliśmy Was, że gra Eragon uzyskała status gold i trafiła do tłoczni. Jej europejska premiera odbędzie się 24 listopada, a dziesięć dni wcześniej będą ją mogli przetestować Amerykanie. Właściciele konsoli Xbox 360 mogą to zrobić już teraz – dzięki wersji demonstracyjnej, która właśnie trafiła na Xbox Live Marketplace.

Eragon – status „gold”

Vercetti, 24 października 2006, 17:10

Tim Ramage, jeden z przedstawicieli koncernu Vivendi Universal Games w wywiadzie dla serwisu FiringSquad.com ujawnił, że prace nad grą akcji o nazwie Eragon dobiegły końca. Płyta z finalną wersją dzieła ekipy Stormfront Studios pojechała już do tłoczni, by za trzy tygodnie móc wylądować na sklepowych półkach.

Głosy hollywoodzkich aktorów w grze Eragon

Metatron, 21 października 2006, 19:36

Zgodnie z ostatnimi informacjami, w grze akcji Eragon, opartej na filmie pod tym samym tytułem, który z kolei wzorowany jest na bestsellerowej powieści napisanej przez nastolatka Christophera Pasoliniego, wezmą udział hollywoodzcy aktorzy użyczając swojego głosu wirtualnym postaciom.

Czego możemy spodziewać się po X06?

Metatron, 23 września 2006, 15:51

Nintendo miało już swoje konferencje, Sony obecnie walczy na Tokyo Game Show, a Microsoft swoje działa wytoczy na przyszłotygodniowej imprezie X06, która odbędzie się w Barcelonie (Hiszpania), a kręcić się będzie wokół X360 (być może również pojawią się informacje o Games For Windows). Serwis 1up.com przedstawił listę gier, które będą zaprezentowane podczas tego wydarzenia.

Vivendi Universal zapowiada gry na podstawie nadchodzącego filmu fantasy

BK, 19 kwietnia 2006, 08:48

Firma Vivendi Universal zapowiedziała wydanie serii gier związanych z wchodzącym wkrótce na ekrany kin filmem fantasy “Eragon”, który to z kolei powstał w oparciu o książkę autorstwa Christophera Paolini. Nowe gry ukażą się na wszystkie dostępne platformy sprzętowe.

Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat

Jiker, 3 lutego 2006, 10:15

Tiger Woods podpisał nową umowę z koncernem Electronic Arts, na mocy której użyczać będzie swego wizerunku oraz nazwiska gigantowi światowego rynku rozrywki, koncernowi Electronic Arts, przez kolejnych 6 lat.

Poradnik: Forgotten Realms: Demon Stone

Redakcja GRYOnline.pl, 29 lipca 2005, 20:02

W poradniku do gry „Forgotten Realms: Demon Stone”, znajdziecie szczegółowy opis ekwipunku i umiejętności trzech dostępnych postaci (Rannek, Illnus i Zhai), a następnie sposób przejścia wszystkich dziesięciu etapów gry.

Electronic Arts z „książkową” licencją The Lord of the Rings

ComCo, 25 lipca 2005, 11:10

Do tej pory koncern Electronic Arts posiadał jedynie umowę z wytwórnią New Line Cinema, na mocy której mógł tworzyć gry oparte na poszczególnych częściach filmowej adaptacji „Władcy Pierścieni”. Ostatnio, przedstawiciele EA podpisali kolejne porozumienie licencyjne - tym razem z firmą Tolkien Enterprises, a rzecz dotyczy książkowej trylogii J.R.R. Tolkiena.

Pierwsze informacje na temat Tiger Woods PGA Tour 06

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2005, 16:15

Na łamach serwisu Worthplaying pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego odcinka sportowego tasiemca o nazwie PGA Tour. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, edycja programu datowana na 2006 rok również będzie sygnowana nazwiskiem jednego z najlepszych golfistów świata – Tigera Woodsa.

Nowe gry Wydawnictwa Play-It już w sklepach

Fajek, 2 października 2002, 16:39

W ostatnich dniach ukazały się cztery nowe gry Wydawnictwa Play-It: profesjonalne, polskie wersje językowe gier: Pool of Radiance 2: Edycja Kolekcjonerska, Black Thron: Edycja Specjalna i Tropico & Rajska Wyspa oraz oryginalna, angielska wersja językowa Silent Hunter CE w serii "gra bez pudła".

Kilka plików na koniec tygodnia

Solnica, 6 kwietnia 2002, 00:08

Trzy świeżutkie dema, tyle samo filmów z gier oraz dwa nowe uaktualnienia – to wszystko znajdziecie dzisiaj w naszym dziale Pliki.