Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Cloud Chamber: wyprodukowane gry

BioShock 4

BioShock 4 (PC)

Gry w produkcji i planach

BioShock 4 PCbrak danych

Wydawcy gier Cloud Chamber

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Cloud Chamber:


2K Games

Wiadomości dotyczące Cloud Chamber


BioShock 4 - studio Cloud Chamber szuka scenarzysty

Adrian Werner, 13 kwietnia 2021, 11:09

Dzięki ogłoszeniu o pracę dowiedzieliśmy się, że studio Cloud Chamber szuka scenarzysty, który pomoże w produkcji gry BioShock 4.

BioShock 4 w kosmosie? Głos Diny z TLoU2 jest na tak

Przemysław Dygas, 9 marca 2021, 16:28

Pojawiają się kolejne spekulacje na temat miejsca akcji BioShocka 4. Tym razem swoim zdaniem podzieliła się Shannon Woodward.

BioShock 4 z otwartym światem i większą liczbą elementów RPG

Ender, 9 grudnia 2020, 20:56

Pojawiające się w sieci ogłoszenia o pracę w studiu Cloud Chamber, które zajmuje się najnowszą odsłoną serii BioShock, sugerują, że projekt będzie mógł pochwalić się otwartym światem oraz żyjącym miastem, a także postawi większy nacisk na elementy RPG i podejmowanie decyzji.

BioShock 4 postawi na nowy świat, poza Rapture i Columbią

Entelarmer, 11 sierpnia 2020, 16:54

Studio Cloud Chamber zamieściło garść ogłoszeń o pracę. Twórcy czwartego BioShocka zdradzili, że ich pierwsza gra zabierze nas do nowego świata i powstaje na silniku Unreal Engine.

Nowy BioShock oficjalnie w produkcji

Serek, 9 grudnia 2019, 15:29

Firma 2K Games oficjalnie ogłosiła, że powstaje kolejna część kultowej serii BioShock. W komunikacie prasowym napisano, że odpowiedzialne za produkcję jest Cloud Chamber - nowo powstałe studio pod kierownictwem Kelley Gilmore.

Przeciek: nowy BioShock będzie grą-usługą

Serek, 9 listopada 2019, 09:26

Z oferty pracy, którą zamieściło 2K Games, wynika, że firma poszukuje starszego projektanta gier, który zająłby się zawartością popremierową dla nowej gry-usługi. Niestety, prawdopodobnie tą grą będzie nowy BioShock.

Trwają prace nad nową grą z serii BioShock?

Góral, 14 kwietnia 2018, 09:51

Wygląda na to, że firma 2K Games pracuje nad kolejną odsłoną serii BioShock. Przy okazji artykułu na temat studia Hangar 13 dziennikarz zazwyczaj dobrze poinformowanego serwisu Kotaku zdradził, że ze wspomnianym deweloperem sąsiaduje niewielki zespół pracujący nad następną częścią słynnego cyklu strzelanek.