Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Warhammer 40,000: Battlesector (PC)

DLC do Warhammer 40,000: Battlesector

Necrons

cena: 53,99 zł

DLC21 kwietnia 2022

DLC uzupełniające grę o nową frakcję, Nekronów. To starożytni wojownicy, którzy byli uśpieni przez sześćdziesiąt milionów lat. Są obdarzeni ciałami z żywego metalu i protokołami reanimacji, które pozwalają wskrzeszać poległych. Wraz z kolejnym stronnictwem w tytule pojawiło się czternaście niespotykanych dotąd jednostek, a także zdolności specjalne i bohaterów.

Blood Angels Elite

cena: 7,19 zł

DLC2 grudnia 2021

DLC uzupełniające grę o dwie nowe elitarne jednostki dla frakcji Krwawych Aniołów - Terminatorów szturmowych, specjalizujących się w broni białej żołnierzy potrafiących atakować przeciwników od tyłu, eliminując wartościowe cele, oraz Krwawych strażników, posługujących się plecakami rakietowymi wojowników błyskawicznie przemieszczających się po polu bitwy.

Tyranid Elites

cena: 7,19 zł

DLC2 grudnia 2021

DLC uzupełniające grę o dwie nowe elitarne jednostki dla frakcji Tyranidów - Władców stada, specjalizujących się w broni białej żołnierzy potrafiących paraliżować przeciwników, oraz Strażników roju, silnie opancerzonych wojów będących w stanie powstrzymać zarówno piechotę, jak i potężne czołgi.