Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Dying Light (PC)

Dying Light: Bad Blood
Dying Light: Bad Blood

dodatek do gry2022

Dying Light: Bad Blood jest skupionym na rozgrywce wieloosobowej w stylu battle royale samodzielnym dodatkiem do wydanej w 2015 roku gry z otwartym światem, w której jedną z głównych ról odgrywają zombie. Za stworzenie tej produkcji odpowiada znane m.in. z Dead Island polskie studio Techland.

Dying Light: Hellraid
Dying Light: Hellraid

dodatek do gry13 sierpnia 2020

Hellraid to rozszerzenie do pierwszoosobowej gry akcji Dying Light z 2015 roku. DLC wprowadza do produkcji nowy tryb inspirowany osadzonym w realiach fantasy niewydanym slasherem Techlandu o tym samym tytule.

Dying Light: The Following
Dying Light: The Following

dodatek do gry9 lutego 2016

Największe rozszerzenie do Dying Light – rodzimej gry akcji studia Techland z 2015 roku. Dodatek The Following przenosi nas na obrzeża miasta Harran. Kontrolując znaną z pierwowzoru postać Kyle’a Crane’a, mamy za zadanie zinfiltrować środowisko wyznawców pewnego kultu, którego członkowie rzekomo odporni są na ugryzienia zombie i potrafią wykorzystywać ich do własnych celów. Aby odnaleźć sposób na ostateczne pozbycie się zarazy, nasz protagonista będzie musiał wykonać szereg zróżnicowanych zadań, które pozwolą mu zdobyć zaufanie tubylców i poznać strzeżone przez nich tajemnice. Mechanika zabawy zmieniła się w sporym stopniu, jako że nowa lokacja (znacznie większa niż mapa z „podstawki”) to w większości otwarta przestrzeń, po której poruszamy się za pomocą ulepszanego stopniowo pojazdu typu buggy. Twórcy postanowili też dać graczom nieco więcej swobody w wykonywaniu kolejnych zadań fabularnych.

Drink For DLC

cena: za darmo

DLC16 lutego 2016

Darmowy zestaw misji rozgrywanych w Starym Mieście, w trakcie których szukamy fontanny młodości. W tym celu odwiedzamy m.in. miejskie kanały. W skład pakietu wchodzi także nowy schemat broni - Woda 2.0 (zwiększona siła rażenia elektryczności), a także zestaw specjalnych wyzwań.

The Bozak Horde

cena: 40,00 zł

DLC26 maja 2015

Dodatek wprowadza do gry nową mapę do trybu solowego i kooperacji. Podczas zabawy trafiamy na stadion Harran, gdzie ścieramy się z kolejnymi, coraz mocniejszymi falami zainfekowanych.

Ultimate Survivor Bundle

cena: 19,00 zł

DLC10 marca 2015

W skład pakietu wchodzi siedem unikalnych przedmiotów do walki z zombie, trzy kostiumy oraz cztery wzory na bronie.

Cuisine & Cargo

cena: 19,00 zł

DLC10 lutego 2015

Pakiet oferuje dwie hardkorowe misje, pozwalające zwiedzić lokacje wypełnione zainfekowanymi (restauracja w Harran oraz opuszczona stacja kolejowa).