Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Dying Light (PC)

Dodatki do Dying Light

Dying Light: Hellraid
Dying Light: Hellraid

dodatek do gry13 sierpnia 2020

Hellraid to rozszerzenie do pierwszoosobowej gry akcji Dying Light z 2015 roku. DLC wprowadza do produkcji nowy tryb inspirowany osadzonym w realiach fantasy niewydanym slasherem Techlandu o tym samym tytule.

Dying Light: The Following
Dying Light: The Following

dodatek do gry9 lutego 2016

Największe rozszerzenie do Dying Light – rodzimej gry akcji studia Techland z 2015 roku. Dodatek The Following przenosi nas na obrzeża miasta Harran. Kontrolując znaną z pierwowzoru postać Kyle’a Crane’a, mamy za zadanie zinfiltrować środowisko wyznawców pewnego kultu, którego członkowie rzekomo odporni są na ugryzienia zombie i potrafią wykorzystywać ich do własnych celów. Aby odnaleźć sposób na ostateczne pozbycie się zarazy, nasz protagonista będzie musiał wykonać szereg zróżnicowanych zadań, które pozwolą mu zdobyć zaufanie tubylców i poznać strzeżone przez nich tajemnice. Mechanika zabawy zmieniła się w sporym stopniu, jako że nowa lokacja (znacznie większa niż mapa z „podstawki”) to w większości otwarta przestrzeń, po której poruszamy się za pomocą ulepszanego stopniowo pojazdu typu buggy. Twórcy postanowili też dać graczom nieco więcej swobody w wykonywaniu kolejnych zadań fabularnych.

Dying Light: Bad Blood
Dying Light: Bad Blood

dodatek do gryprace wstrzymane

Dying Light: Bad Blood jest skupionym na rozgrywce wieloosobowej w stylu battle royale samodzielnym dodatkiem do wydanej w 2015 roku gry z otwartym światem, w której jedną z głównych ról odgrywają zombie. Za stworzenie tej produkcji odpowiada znane m.in. z Dead Island polskie studio Techland.

DLC do Dying Light

Dieselpunk Bundle

cena: 10,99 zł

DLC5 maja 2022

DLC uzupełniający grę o wyposażenie Volkan Machines dla elitarnych żołnierzy. Mowa tu o dwóch broniach (pile łańcuchowej Szatkownicy, pistolecie maszynowym Smarownicą oraz pile Siekanki), punkowym berecie oraz skórce dla łazika (sterany roadster), która zapewnia 50% redukcji zużycia paliwa.

Astronaut Bundle

cena: 10,99 zł

DLC18 sierpnia 2021

Dodatek wprowadza do gry nową zawartość, w tym karabin laserowy Dezintegrator V-23 (z laserową amunicją, która może podpalić przeciwników), pistolet Uciszacz V-40 (w którym każdy ostatni nabój w magazynku zatrzyma przeciwników w bezruchu), maczetę Kameleon V-27 (która zmienia efekt co kilka ataków), kombinezon ochronny V-9 (dający redukcję obrażeń od upadku) oraz skórkę Gwiezdny Łazik V-39.

Viking: Raiders of Harran Bundle

cena: 14,49 zł

DLC11 lutego 2021

Dodatek pozwala wcielić się w wikingów, którzy na wyspie Harran ścierają się z hordami zombie. Oferuje dwa stroje Najeźdźców z Harranu (Wojownik Björn, Berserker Björn), dwa ciężkie topory dwuręczne (Ragnarök, Popioły Ragnaröku), dwa miecze jednoręczne (Aesir, Ognisty Aesir), dwie tarcze (Obrońca Asgardu, Ognisty mur Asgardu) oraz lakier „Reinen” przeznaczony dla buggy.

L4D2 Bill and Gnome Chompski Pack

cena: za darmo

DLC27 października 2020

Dodatek wprowadzający nowy model postaci - Billa - oraz Gnoma Chompskiego jako kolejną broń dwuręczną. Oba te elementy pochodzą z gry Left 4 Dead 2.

Unturned Weapon Pack

cena: za darmo

DLC1 kwietnia 2020

Dodatek wprowadzający nowy strój oraz trzy plany broni w stylu „low-poly”. CHodzi o grabie, maczetę i kij golfowy. Oręż ten jest praktycznie niezniszczalny, a używanie go zużywa mało wytrzymałości. Zadawane przez nie obrażenia skalują się do poziomu gracza, a ponadto posiadają dużą szansę na trafienie krytyczne.

Left 4 Dead 2 Weapon Pack

cena: za darmo

DLC24 października 2019

Dodatek uzupełniający grę o bronie znane z gry Left 4 Dead 2. Mowa tu o gitarze elektrycznej, patelni oraz kiju golfowym.

Drink For DLC

cena: za darmo

DLC16 lutego 2016

Darmowy zestaw misji rozgrywanych w Starym Mieście, w trakcie których szukamy fontanny młodości. W tym celu odwiedzamy m.in. miejskie kanały. W skład pakietu wchodzi także nowy schemat broni - Woda 2.0 (zwiększona siła rażenia elektryczności), a także zestaw specjalnych wyzwań.

The Bozak Horde

cena: 40,00 zł

DLC26 maja 2015

Dodatek wprowadza do gry nową mapę do trybu solowego i kooperacji. Podczas zabawy trafiamy na stadion Harran, gdzie ścieramy się z kolejnymi, coraz mocniejszymi falami zainfekowanych.

Ultimate Survivor Bundle

cena: 19,00 zł

DLC10 marca 2015

W skład pakietu wchodzi siedem unikalnych przedmiotów do walki z zombie, trzy kostiumy oraz cztery wzory na bronie.

Cuisine & Cargo

cena: 19,00 zł

DLC10 lutego 2015

Pakiet oferuje dwie hardkorowe misje, pozwalające zwiedzić lokacje wypełnione zainfekowanymi (restauracja w Harran oraz opuszczona stacja kolejowa).