Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wing Commander: Privateer - Privateer: Gemini Gold v.1.03 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Wing Commander: Privateer z gatunku Gry Symulacje w wersji Privateer: Gemini Gold v.1.03 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku304,7 MB

data aktualizacji3 listopada 2020

pobrań534

pobrań (7 dni)25

Pobierz plik za darmo
Wing Commander: Privateer gra Privateer: Gemini Gold v.1.03

Privateer: Gemini Gold to darmowa gra oparta na modelu open source. Projekt opracował zespół Privateer Gemini Gold Project.

Opis:

Privateer: Gemini Gold to fanowski projekt stanowiący ulepszoną wersję pecetowego klasyka Wing Commander: Privateer. Tym razem liftingowi poddano kultowy symulator kosmiczny studia Origin. Tak jak w pierwowzorze mamy tu do czynienia z gwiezdnym sandboksem w stylu Elite, w którym sami wybieramy sobie ścieżkę kariery i misje.

Gracz może być m.in. najemnikiem, piratem, łowcą głów lub kupcem albo swobodnie połączyć różne profesje. Produkcji uroku dodaje ciekawy świat, ten sam, który jest tłem dla cyklu Wing Commander.

Grę stworzono na nowym silniku, dzięki czemu płaskie bitmapy zostały zastąpione przez trójwymiarowe modele statków i stacji kosmicznych. Ulepszono również fizykę, sztuczną inteligencję oraz interfejs, ale wszystkie zmiany opracowano tak, aby były jak najbardziej zbliżone do stylu i klimatu pierwowzoru.

  • data aktualizacji: 3 listopada 2020
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 304,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl