Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Battlefield 2142 - Project Remaster v.1.3 - Mod do gry - Download

Plik Project Remaster v.1.3 to modyfikacja do gry Battlefield 2142 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2980,7 MB

data aktualizacji18 stycznia 2020

pobrań1826

pobrań (7 dni)57

Pobierz plik za darmo
Battlefield 2142 mod Project Remaster v.1.0.1

Project Remaster to modyfikacja do gry Battlefield 2142, której autorem jest Sgt_Prof.

Opis:

W przypadku tego moda tytuł tłumaczy praktycznie wszystko. Projekt jest próbą opracowania nieoficjalnego remastera klasycznej strzelanki Battlefield 2142 odświeżającego grę, podciągającego ją do współczesnych standardów i przywracającego pełną funkcjonalność.

Mod dodaje nowy system sieciowy, pozwalający na zabawę na fanowskich serwerach. Poprawia jakość modeli, dodaje masę nowych animacji, wprowadza dodatkowe uzbrojenie i kilka wyśmienicie opracowanych map.

Project Remaster ulepsza także sztuczną inteligencję podczas kierowania pojazdami i pozwala na zabawę z botami na wszystkich mapach. Mocno poprawiono również zbalansowanie rozgrywki i przyśpieszono sprint. Do tego dochodzą lepszej jakości efekty dźwiękowe.

Warto wspomnieć, że autorzy przygotowali również specjalnie skonfigurowany zestaw ReShade oraz dodatek z teksturami wysokiej jakości. Są to opcjonalne ulepszenia, które należy pobrać odrębnie.

Instrukcje:

Mod wymaga pełnej wersji gry zaktualizowanej do patcha 1.51.

Aby zainstalować moda wypakuj archiwum i skopiuj folder z modem do „BF2142/mods”

Jeśli chcesz bawić się samotnie to potrzebujesz także moda BF2142: Single Player Experience, opracowanego przez ten sam zespół. Jego instaluje się w taki sam sposób, wiec w folderze „mods” powinieneś mieć folderu obu projektów.

Na koniec musisz przygotować skrót uruchamiający moda. Znajdziesz go w folderze z modem, więc kliknij na niego prawym przyciskiem myszki i wybierz właściwości. Tam zmień „Element docelowy” i „Rozpocznij w” tak, aby pokazywały lokalizację, gdzie masz zainstalowaną grę na swoim dysku twardym.

  • data aktualizacji: 18 stycznia 2020
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 2980,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl