Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Crusader Kings II: Mroczne Wieki - Prince of Darkness v.4 - Mod do gry - Download

Plik Prince of Darkness v.4 to modyfikacja do gry Crusader Kings II: Mroczne Wieki z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku125,8 MB

data aktualizacji3 lipca 2019

pobrań1614

pobrań (7 dni)35

Pobierz plik za darmo
Prince of Darkness v.1

Prince of Darkness to modyfikacja do Crusader Kings II, opracowana przez grupę Peregrine Collegia.

Opis:

Projekt pozwala bawić się w fantastycznej wersji europejskiego średniowiecza, znanej jako Świat Mroku i opracowanej oryginalnie na potrzeby stołowej gry fabularnej Wampir: Maskarada oraz Wampir: Mroczne Wieki.

Gracz wciela się w nieśmiertelnego wampira, który przez wieku buduje swoją pozycję, starając się jednocześnie pozostać w cieniu, bez zwrócenia uwagi śmiertelników na to, kim jesteśmy naprawdę.

Jako wampir mamy masę nowych opcji. Możemy wysysać krew z więźniów, przeobrażać ludzi w wampiry i ghule, leczyć rany, tworzyć nieumarte armie oraz korzystać z wielu mocy magicznych.

Jednocześnie musimy dbać o zaspokajanie głodu krwi wszystkich wampirów i przede wszystkim pilnować, aby nie złamana została Maskarada, czyli zestaw zasad, mających zapobiec odkryciu przez ludzkość istnienia wampirów. Nie dochowanie tych praw ściągnie nam głowę na innych przedstawicieli naszego gatunku.

Mod zmienia wiele elementów gry. Dodaje klany wampirze, postacie, zdolności oraz wydarzenia historyczne. Nie zabrakło także masy nowych obiektów graficznych.

Instrukcje:

Aby zainstalować moda wypakujcie archiwum do katalogu “…My Documents/Paradox Interactive/Crusader Kings 2/mod” (lub w polskiej wersji Windows “Moje Dokumenty/Paradox Interactive/Crusader Kings 2/mod” i aktywujcie w menu gry.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.03.2019 14:37
Mashol
8
Junior

na jakim to patch działa ?