Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sonic Generations - Unleashed Project - Mod do gry - Download

Plik Unleashed Project to modyfikacja do gry Sonic Generations z gatunku Gry Zręcznościowe. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2652,4 MB

pobrań14546

pobrań (7 dni)30

data aktualizacji24 marca 2013

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Wydana w 2008 roku gra Sonic Unleashed nigdy nie ukazała się na PC. Po tym jak fani sami dodali wsparcie dla modów do Sonic Generations, grupa oddanych miłośników serii postanowiła odtworzyć Sonic Unleashed na silniku Sonic Generations i w ten sposób umożliwić graczom pecetowym zagranie w tę pozycję. Rezultatem tych starań jest Unleashed Project, który rekonstruuje większość plansz z pierwowzoru. Autorzy nie ograniczyli się jednak do niewolniczego kopiowania konsolowych rozwiązań. Znacząco ulepszono oprawę graficzną dodając ostre tekstury, bardziej zaawansowany system oświetlenia i nowe obiekty. Poprawiono również mechanizmy rozgrywki i system sterowania. W rezultacie mod jest zarówno ładniejszy, jak i wyraźnie bardziej miodny niż oryginalna gra.

Standardowo Sonic Generations nie posiada wsparcia dla modów. Wprowadzili je dopiero sami miłośnicy serii. Dlatego, do uruchomienia Super Sonic Generations potrzebny jest specjalny program nazwany SonicGMI, który pozwala w łatwy sposób aktywować modyfikacje i zarządzać nimi.

Aby zainstalować moda musicie:

1.Wypakować archiwum.

2.Wejść do uzyskanego w ten sposób katalogu „Unleashed Project Final" skopiować jego zawartość, a następnie wkleić ją do katalogu "...Sonic Generations" i wyrazić zgodę na nadpisanie plików.

3.Uruchomić SonicGMI i w nim zaznaczyć " Sonic Unleashed "

  • data aktualizacji: 24 marca 2013
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 2652,4 MB