Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sonic Generations - Super Sonic Generations v.2016 - Mod do gry - Download

Plik Super Sonic Generations v.2016 to modyfikacja do gry Sonic Generations z gatunku Gry Zręcznościowe. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku298,1 MB

pobrań24185

pobrań (7 dni)42

data aktualizacji4 kwietnia 2016

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Super Sonic Generations to mod do platformówki Sonic Generations, który pozwala pokierować w tej grze superwersjami wszystkich grywalnych postaci. Same poziomy nie ulegają zmianie, ale zabawa na nich daje odmienne wrażenia, dzięki znacznemu zwiększeniu szybkości oraz wzmocnieniu umiejętności każdego bohatera.

Standardowo Sonic Generations nie posiada wsparcia dla modów. Wprowadzili je dopiero sami miłośnicy serii. Dlatego, do uruchomienia Super Sonic Generations potrzebny jest specjalny program nazwany SonicGMI, który pozwala w łatwy sposób aktywować modyfikacje i zarządzać nimi.

Aby zainstalować moda Sonic Generations musicie:

1.Wypakować archiwum.

2.Uzyskane w ten sposób katalogi „SuperSonic" „SuperSonicNPC+HUD" oraz „SuperSonicNoAutoPilot" skopiować do katalogu "...Sonic Generations\mods"

3.Uruchomić SonicGMI i w nim zaznaczyć "Super Sonic Generations: Main Files", "Super Sonic Generations: NPC + HUD Files" oraz "Super Sonic Generations: No Auto Pilot Boosting"

  • data aktualizacji: 4 kwietnia 2016
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 298,1 MB