Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Hard Reset - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Hard Reset z gatunku Gry Akcji w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1014,3 MB

data aktualizacji8 września 2011

pobrań7998

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo
Hard Reset demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Hard Reset to osadzona w mrocznym świecie technologii, implantów i robotów gra akcji/FPS. Jest to debiutanckie dzieło polskiego zespołu Flying Wild Hog, w skład którego wchodzą byli pracownicy People Can Fly, CD Projekt RED oraz City Interactive, mający na koncie udział w takich projektach jak Painkiller, Bulletstorm, Wiedźmin 2 czy Sniper: Ghost Warrior.

Akcję w Hard Reset obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby i zabawa polega głównie na eliminowaniu hord wrogów. W tym celu wykorzystujemy dwa unikatowe narzędzia destrukcji – wielofunkcyjny karabin, potrafiący przekształcać się w strzelbę lub granatnik oraz futurystyczne działo strzelające plazmowymi pociskami czy emitujące skondensowany promień czystej energii. Nie znajdziemy tutaj żadnego trybu multiplayer. Zamiast tego autorzy skoncentrowali się na dostarczeniu dynamicznej i bardzo dopracowanej kampanii dla pojedynczego gracza, podczas trwania której możemy ulepszać naszego bohatera oraz posiadaną przez niego broń.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Przedstawia fragment pierwszego rozdziału.

  • data aktualizacji: 8 września 2011
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1014,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl