Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Hard Reset - seria gier

Hard Reset: Redux
Hard Reset: Redux

Akcji 3 czerwca 2016

Odświeżona wersja gry Hard Reset, cyberpunkowej strzelaniny FPP autorstwa polskiego studia Flying Wild Hog (twórcy udanego remake’a Shadow Warrior). O ile oryginał ukazał się w 2011 roku wyłącznie na komputerach osobistych, to Hard Reset: Redux trafił na PC oraz konsole ósmej generacji. Fabuła gry przenosi nas do ponurego świata przyszłości, w którym Ziemia została niemal całkowicie opanowana i spustoszona przez bezduszne roboty. Gracz wciela się w weterana wojennego, majora Fletchera, który musi obronić ostatni bastion ludzkości. Hard Reset: Redux oferuje dynamiczną akcję i brutalną walkę zarówno ze zwykłymi przeciwnikami, jak i potężnymi bossami. W tym celu korzystamy z przeróżnych typów futurystycznej bron palnej, a także zupełnie nowej cyberkatany. Inną nowością jest szybki unik, przydatny w starciach z większą liczbą wrogów. Oprócz oryginalnej zawartości Hard Reset, w odświeżonej wersji znalazło się także DLC Exile. Tytuł zawiera kampanię fabularną oraz tryb przetrwania, ale zabrakło w nim komponentu wieloosobowego. Hard Reset: Redux powstał na najnowszej wersji silnika RoadHog, dzięki czemu oferuje lepsze oświetlenie, efekty specjalne oraz krótsze czasy ładowania.

PCPS4XONE

Hard Reset
Hard Reset

Akcji 13 września 2011

Pierwszoosobowa strzelanka utrzymana w klimatach cyberpunkowych. Akcja toczy się w dalekiej przyszłości, a my wcielamy się w żołnierza broniącego mieszkańców miasta Bezoar przez krwiożerczymi robotami. Gra stawia na dynamiczną walkę z dużą ilością przeciwników. Autorzy skoncentrowali się na kampanii dla pojedynczego gracza i pominęli tryb multiplayer.

PC