Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hard Reset - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Hard Reset - poradnik do gry

Hard Reset - poradnik do gry

Hard Reset jest w swej konstrukcji grą bardzo liniową. Nie znajdziesz tu labiryntów korytarzy, kart dostępu rozrzuconych po całej mapie ani żadnych zagadek logicznych. Jedynym wyzwaniem jest przeżyć, zdobyć jak największą ilość punktów i odnaleźć wszystkie pakiety N.A.N.O, które pozwolą Ci na zakup możliwie jak największej ilości ulepszeń. Głównie na tym ostatnim skupię się pisząc ten poradnik, jako że jest to najbardziej problematyczny element rozgrywki.

Na początek mam kilka ogólnych informacji oraz porad, które oszczędzą Ci trochę czasu lub nerwów.

  • Nawet odnajdując 100% N.A.N.O nie będziesz mógł za pierwszym przejściem gry wykupić wszystkich ulepszeń. Przestudiuj rozdział 3 i zdecyduj się, jakie wyposażenie najbardziej Ci odpowiada i wykupuj tylko te ulepszenia. Grę powinieneś zakończyć z 28 ulepszeniami (w tym 3 początkowe).
  • Jedyną metodą odblokowania wszystkich ulepszeń jest ponowne przejście gry w Trybie EX. Pozwala Ci to na rozpoczęcie nowej gry, zachowując jednocześnie dotychczasowy ekwipunek oraz poziom N.A.N.O.
  • Włącz strzałkę nawigacyjną i podpowiedzi w grze. Powód dla którego nie będę w tym poradniku kreślił szczegółowych map i opisywał każdego tunelu jest prosty - wykorzystując dwa wbudowane narzędzia nie da się zgubić. Strzałka nawigacyjna prowadzi do celu, a gdy już do niego dotrzesz zobaczysz wielką podpowiedź, której nie sposób przeoczyć.
  • Nie skupiaj się na rozwoju tylko jednego drzewka ekwipunku. Dobieraj kolejne ulepszenia tak, by zróżnicować rodzaj zadawanych obrażeń i zadbać przy okazji o swoją defensywę.
  • ile do końca etapu zawsze prowadzi jedna droga, o tyle nie ma jednej, uniwersalnej metody na każdego przeciwnika. Znajdź takie kombinacje broni i sprzętu, z którymi czujesz się najlepiej i które pozwalają Ci na największą kreatywność.
  • Uważnie zbieraj wszystkie pakiety N.A.N.O. Niestety etapy w Hard Reset skonstruowane są tak, że nie w wielu miejscach nie można się zawrócić, więc jeśli zostawiłeś coś za sobą pozostaje Ci tylko przeładowanie gry.
  • Kreatywnie wykorzystuj otoczenie do eliminowania wrogów. Praktycznie wszystko co świeci na czerwono wybucha, a to co świeci na niebiesko emituje wyładowania elektryczne. Miej oczy otwarte i wyczuj odpowiedni moment by strzelić w taki obiekt i zniszczyć tym sposobem jak najwięcej wrogów. Za takie wyczyny jesteś dodatkowo punktowany w podsumowaniu etapu.
  • Nie bój się eksperymentować! Jeśli zginiesz trzeci raz z rzędu podczas tej samej potyczki, spróbuj innego rozwiązania i zwracaj uwagę na otoczenie.

Piotr "MaxiM" Kulka (www.gry-online.pl)

Informacje o Hard Reset - poradnik do gry

Autor : Piotr MaxiM Kulka

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 33, ilustracje: 422 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Hard Reset - poradnik do gry