Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hard Reset - poradnik do gry

Hard Reset - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poziom I- Pierwszy Kontakt (1) | Opis przejścia | Hard Reset poradnik Hard Reset

Jak już wspominałem, Hard Reset to gra, w której nie sposób się zgubić. Korzystaj z wbudowanego systemu podpowiedzi oraz strzałki nawigacyjnej, a przejście wszystkich poziomów nie będzie kłopotem. Cała sztuka polega na odnalezieniu wszystkich sekretów oraz pakietów N.A.N.O. Postanowiłem, że niniejszy poradnik musi być bogato ilustrowany i zaznaczę na screenshotach wszystkie paczki N.A.N.O w grze. Hard Reset ma całkiem niezłą fizykę obiektów, ale ma to swoje minusy. Fizyka oddziałuje na wszystkie znajdźki, a co za tym idzie, to co powinno leżeć na środku drogi może nagle znaleźć się w mało dostępnym zaułku za sprawą eksplozji lub wystrzału z broni. Co gorsza, podczas pisania poradnika zdarzało się, że małe paczki N.A.N.O wypadały poza mapę! jedyną metodą na ich odzyskanie było załadowanie poprzedniego punktu kontrolnego lub wręcz rozpoczęcie etapu od nowa. Dlatego właśnie na poniższych screenach znajdziesz nawet najbardziej oczywiste znajdźki. Jeśli którejś nie ma w miejscu w jakim ją zaznaczyłem, oznacza to, że gdzieś sobie "wywędrowała". Czasami może to być kilka metrów obok, a czasem nie obejdzie się bez przeładowania gry. Zanim jednak zdecydujesz się na tak drastyczny krok, zawsze przeszukaj okolicę w której powinno znajdować się wskazane N.A.N.O. Pomoże Ci w tym również ulepszenie skanera taktycznego HYDRA.

Poziom I: Pierwszy Kontakt

Podążaj alejką rozprawiając się z pojedynczymi maszynami. W miarę możliwości wykorzystuj otoczenie do ich niszczenia by oszczędzić amunicji. Ten zwyczaj powinien Ci jak najszybciej wejść w krew. Po drodze trafisz na swoje pierwsze N.A.N.O.

Zostało jeszcze 76% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie