Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hard Reset - poradnik do gry

Hard Reset - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Interfejs | Podstawowe informacje | Hard Reset poradnik Hard Reset

HUD w Hard Reset jest ograniczony do minimum, co nie oznacza, że nie znajduje się na nim szereg ważnych informacji - Interfejs | Podstawowe informacje | Hard Reset - Hard Reset - poradnik do gry

HUD w Hard Reset jest ograniczony do minimum, co nie oznacza, że nie znajduje się na nim szereg ważnych informacji. Poniżej znajdziesz opis najważniejszych.

Widok ogólny

1 - Interfejs | Podstawowe informacje | Hard Reset - Hard Reset - poradnik do gry

1. Liczniki oraz skaner taktyczny.

2. Celownik.

3. Wskaźnik HUD kierunku otrzymywanych obrażeń.

4. Strzałka nawigacyjna.

Radar/wskaźniki

1a-1b - Interfejs | Podstawowe informacje | Hard Reset - Hard Reset - poradnik do gry

1a-1b. Stan zdrowia przedstawiony za pomocą paska oraz liczbowo.

2a-2b. Stan osłon przedstawiony za pomocą paska oraz liczbowo.

3a-3b. Licznik amunicji przedstawiony za pomocą paska oraz liczbowo. Licznik ten zmienia kolor w zależności od wybranej broni: czerwony dla CLN i jasnoniebieski dla N.R.G.

4. Pasek N.A.N.O. Kiedy uzbierasz pełny pasek, nad nim pojawi się cyfra oznaczająca ilość niewykorzystanych ulepszeń, a sam pasek zacznie się wypełniać od nowa.

5. Wskaźnik HUD pozycji wroga. Dostępny tylko po kupieniu ulepszenia skanera taktycznego Cerberus.

6. Wskaźnik HUD pozycji N.A.N.O. Dostępny tylko po kupieniu ulepszenia skanera taktycznego Hydra.

7-8. Tekstowy oraz graficzna informacja o aktualnie wybranej broni.

Celownik

Celownik w Hard Reset pełni dwojaką funkcję - Interfejs | Podstawowe informacje | Hard Reset - Hard Reset - poradnik do gry

Celownik w Hard Reset pełni dwojaką funkcję. Pierwszej i podstawowej nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Druga natomiast nie dla każdego może być jasna. Niemal wszystkie bronie posiadają dwa tryby wystrzału. każda broń ma również określoną prędkość z jaką można oddawać strzały.

Zielony wskaźnik obrazuje czas "ostygnięcia" między strzałami w trybie podstawowym. Żółty wskaźnik pokazuje kiedy po raz kolejny będziesz mógł użyć trybu alternatywnego. Alternatywne funkcje broni zawsze dużo dłużej "stygną". Czas między wystrzałami w trybie podstawowym można w niektórych wypadkach skrócić za pomocą ulepszeń.

Celowniki są różne dla każdej broni i wskaźniki na każdym z nich rozmieszczone są nieco inaczej. Jako przykładu użyłem celownika Elektromoździerza, ponieważ najwyraźniej widać w jego wypadku funkcję jaką pełnią dodatkowe elementy.

Strzałka nawigacyjna

Dzięki temu poręcznemu gadżetowi nigdy nie zgubisz się w Bezoar - Interfejs | Podstawowe informacje | Hard Reset - Hard Reset - poradnik do gry

Dzięki temu poręcznemu gadżetowi nigdy nie zgubisz się w Bezoar. Możesz włączyć lub wyłączyć ten swoisty drogowskaz wciskając klawisz R.

Zwróć uwagę na zieloną i czerwoną kropkę za strzałką. Ponieważ strzałka nawigacyjna jest przeźroczysta, łatwo byłoby pomylić się co do kierunku jaki wskazuje. Dlatego kiedy strzałka wskazuje drogę do przodu zobaczysz zieloną kropkę, a kiedy strzałka skierowana jest ku Tobie, wtedy widoczna będzie kropka czerwona.