Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Championship Manager 4 - Final - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Championship Manager 4 z gatunku Gry Sportowe w wersji Final na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku22,3 MB

data aktualizacji20 marca 2003

pobrań2345

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Kolejna odsłona najbardziej znanego obecnie managera piłkarskiego na świecie. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich wersjach, tak i w Championship Manager 4 poprawiono rozgrywkę oraz zwiększono i tak już niezwykłą grywalność, lecz należy zaznaczyć - tym razem twórcy gry nie ulepszyli starego kodu CM3, lecz napisali wszystko od nowa. Piłkarze stanowiący podstawę tego typu produkcji, zyskali szereg nowych parametrów pisujących ich wartość jako członków drużyny futbolowej, m.in. umiejętność piąstkowania i wyrzutów piłki w przypadku bramkarzy. Duży nacisk położono na wzrost i ciężar zawodników, co ma niebagatelny wpływ na ich skuteczność w meczach, pojedynkach główkowych na polu karnym, itp.

Uwaga: Finalna wersja demo Championship Manager 4. Pozwala na objęcie pieczy nad swoim ulubionym angielskim klubem piłkarskim i pokierowanie nim przez okres sześciu miesięcy

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz