Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin z gatunku Gry Przygodowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku644,7 MB

data aktualizacji28 marca 2008

pobrań2903

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Sherlock Holmes versus Arsene Lupin to kolejna już część przygód słynnego detektywa – Sherlocka Holmesa. Mamy tu do czynienia z rasową przygodówką, czyli niezbędne będzie logiczne myślenie i zdolność łączenia faktów. Produkcją gry po raz kolejny zajęło się studio Frogwares.

Sherlock Holmes otrzymuje dziwny list, którego nadawcą jest słynny Arsene Lupin, powszechnie znany jako król włamywaczy i złodziei. Lupin stawia wyzwanie detektywowi. Planuje bowiem serię wielkich kradzieży na terenie Londynu, które mają na celu upokorzenie Anglii. Zamierza się przy okazji zabawić z Holmesem, którego prosi o zajęcie się tą sprawą i powstrzymanie siebie samego. Najsłynniejszy angielski detektyw postanawia przyjąć wyzwanie francuskiego włamywacza. Zadanie to na pewno nie będzie należało do prostych, gdyż Lupin ma w zanadrzu wiele sztuczek, bardzo wysokie umiejętności i doświadczenie w swoim „fachu”, potrafi też przebierać się za różne osoby i wiernie naśladować ich zachowanie. Cały ten wyścig będzie sprawą honorową zarówno dla jednego, jak i dla drugiego bohatera.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Pozwala na przejście pierwszej misji z gry.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz